Bilety na Memoriał Wagnera w Płocku - wygraj bilety na niedzielę [ZAKOŃCZONY]

RedakcjaZaktualizowano 
Wygraj bilety na niedzielne mecze Memoriału Wagnera Polskapresse
W dniach 6-8 września w Płocku rozegrany zostanie Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Przed nami trzy dni wielkiej siatkówki. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, a właściwie trzy! Mamy po dwa bilety na Memoriał Wagnera w Płocku!

Bilety wygrała właścicielka maila:
magdalena.waclawska@gmail.com

Na każdy dzień mamy dwa bilety na Memoriał Wagnera w Płocku. Każdy dzień Memoriału to oddzielny konkurs. W tym konkursie można wygrać dwa bilety na trzeci dzień (8 września). Tego dnia odbędą się mecze Holandia - Niemcy i Polska Rosja.

Co trzeba zrobić, żeby dostać wygrać dwa bilety na Memoriał Wagnera w Płocku (8 września)?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko
2. polubić serwis plock.naszemiasto.pl na Facebooku
3. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Który mecz męskiej reprezentacji najbardziej utkwił Ci w pamięci? (odpowiedź uzasadnij)

Bilety na Memoriał Wagnera w Płocku otrzyma autor najciekawszej, najbardziej oryginalnej odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 sierpnia (piątek) do godz. 12. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na Memoriał Wagnera w Płocku.

Czytaj także: Poznaliśmy dokładny terminarz Memoriału Huberta Wagnera

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.08.23 14:06:04

Najbardziej w pamięci utkwił mi mecz męskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w 2006 roku, gdzie wygraliśmy z Rosją, naszym jednym z najcięższych rywali od lat. Pierwsze dwa sety przegraliśmy, ale nie poddaliśmy się i pokazało to jak mocna jest nasza drużyna, która przegrywając, odrodziła się na nowo i wygrała w tie-breaku. Temu meczowi towarzyszyły silne emocje, nie obyło się bez ostrych kłótni przy siatce zawodników polskich z rosyjskimi. Rosja w tym meczu była uznawana za faworyta, a to my ich wykluczyliśmy z walki o medale i tym samym weszliśmy do półfinału najważniejszej siatkarskiej imprezy wygrywając 3:2 z tak mocnym przeciwnikiem.

2013.08.23 11:51:32

Każdy kibic polskiej siatkówki ma zapewne jeszcze w głowie nieudane Igrzyska Olimpijskie w Londynie, poprzedzone świetnymi występami w Lidze Światowej. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie pewien mecz z Bułgarią, który w głowach naszych zawodników odmienił wszystko. To właśnie to spotkanie najbardziej utkwiło mi w pamięci na długie miesiące... mecz, który dla wielu wbrew pozorom nie powinien mieć na dalszą dyspozycję naszych zawodników żadnego wpływu.



31 lipca 2012 roku, wypełniona po brzegi hala Earls Court, naprzeciw siebie pogrążona w wewnętrznym konflikcie Bułgaria i napędzona osiągnięciami sprzed tygodni reprezentacja Polski. Sukces murowany, w końcu jak drużyna, którą skutecznie ogrywaliśmy na wszystkich możliwych frontach przez niemal dekadę może nam zagrozić? Coś jednak nie wypaliło. Przegrana 1:3 i stało się niema pewne, że faza grupowa IO nie będzie spacerkiem. Dowiodły to kolejne mecze - świetne występy z Argentyną i Wielką Brytanią, przeplatane przeciętną dyspozycją i kolejną porażką, tym razem z Australią.



O ile nasza reprezentacja niemal zawsze odnajduje w sobie wewnętrzną siłę zapewniającą przyszłe sukcesy (lub chociaż walkę o czołowe lokaty), na tej imprezie, najważniejszej w życiu każdego sportowca, czegoś zabrakło. Wszyscy wmawiali sobie, że w ćwierćfinale po prostu musi być lepiej, ale zawodnicy Sbornej (z którą zresztą zmierzymy się podczas Memoriału) skutecznie sprowadzili nas na ziemię. Druzgocąca porażka 0:3 i powrót do domu...

2013.08.23 10:16:04

Najbardziej zapadł mi w pamięci mecz Polska - Bułgaria. Wygraliśmy z Bułgarami 3:0 na ich boisku. To właśnie ten mecz, te zwycięstwo dało nam awans do finału Ligi Światowej - Pierwszy raz w historii:) Polacy mieli wtedy jako jedyny zespół komplet zwycięstw na koncie. Niesamowita gra naszych siatkarzy, niesamowity Andrea Anastasi, niezapomniane mecze :)

2013.08.23 09:51:59

„Przestrzelił! Przestrzelił Stanley! To jest koniec! To jest koniec tego meczu! I znów historia rodzi się na naszych oczach! Polacy wygrywają Ligę Światową po raz pierwszy w swojej historii, coś nieprawdopodobnego!” To słowa, które wywołują ciarki na większości kibicowskich rąk. Cały czas przed oczyma mam tą euforie na boisku, na trybunach i przed telewizorami. Mimo, że na naszym koncie były już wygrane dwa sety i prowadziliśmy 24 do 20 to i tak emocje sięgały zenitu. I po zepsuciu zagrywki przez Amerykanów wygraliśmy, udało się nam przejść do historii siatkówki ze złotym medalem. To wspaniałe uczucie móc kibicować naszym siatkarzom i razem z nimi przeżywać takie chwile. Cudownie jest poczuć smak zwycięstwa i cieszyć się z ukochaną drużyną.

W Lidze Światowej 2012 Polska pod wodzą Anastasjego była po prostu nie do pokonania. To my zgarnęliśmy pule nagród indywidualnych dla najlepszego atakującego, blokującego, Libero. MVP meczu został wtedy Bartosz Kurek, który był nie do zatrzymania.

Po tym meczu nie da się ukryć, że polska siatkówka to światowa czołówka.

2013.08.21 20:32:16

Każdy wygrany mecz z Rosją zapada mi w pamięci i daje dużo satysfakcji- zwłaszcza widok zirytowanego trenera Rosji:)

2013.08.21 17:27:13

Z Rosją w 2003 roku. Wygraliśmy 3;2 - założyłem się z matematyczką, że jeśli wygramy to mnie nastepnego dnia nie zapyta. I wygrałem :)

2013.08.20 21:12:29

Wybrać ten jedyny mecz reprezentacji Polski-to NIEMOŻLIWE! Każdy mecz przeżywałam przed telewizorem, aż wreszcie 9.06.2013 roku byłam w Atlas Arenie w Łodzi i poczułam emocje, jakie panują na hali przed, w trakcie i po meczu reprezentacji Polski. Rozgrzewka-motyle w brzuchu, hymn-czuję się Polakiem, mecz-serce podchodzi mi do gardła, ostatni gwizdek- zawał i żal, że mecz niestety przegraliśmy. Był to mój pierwszy raz na meczu reprezentacji, POLSKA-BRAZYLIA, spotkanie z Brazylijczykami przed meczem, autografy i rozmowy z Polakami po meczu. 15 tys. kibiców na hali, wielka impreza, wspólne kibicowanie, odśpiewanie hymnu-wszystko to sprawiło, że od tamtej pory chcę być na każdym meczu reprezentacji i dopingować naszych siatkarzy. Pragnę przeżyć to jeszcze raz podczas Memoriału Wagnera w Płocku!

2013.08.17 11:00:01

Najbardziej w pamięci utkwił mi mecz Polska- Brazylia podczas Ligii Światowej w 2012 roku. Wygrywając 3:2 wykluczyliśmy faworytów i naszych odwiecznych rywali z dalszej walki i sami weszliśmy w wielkim stylu do półfinału. Mecz do samego końca był zacięty, ale to my okazaliśmy się lepszym zespołem. W pamięci utkwił mi również świetny doping jaki polska reprezentacja miała podczas tego meczu w Bułgarii, tak dużo Polaków pojechało dopingować biało- czerwonych, z pewnością to też im pomogło w tym sukcesie.

2013.08.16 19:53:51

Najbardziej w pamięci utkwił mi mecz Polska-Portoryko wygrany przez Polaków 3;1. Mecz odbył się 24 czerwca 2011r. w płockiej Orlen Arenie.A utkwił mi dlatego,gdyż najbardziej się pamięta mecze na ,których się było a ja właśnie na tym meczu miałem przyjemność być.Polacy mecz wygrali pewnie, zainspirowała mnie jednak liczna płocka publiczność,która jest znana w Polsce z głośnego dopingu,ale także wspólna "kartoniada" tworząca flagę biało-czerwoną ,czy głośne odśpiewanie polskiego hymnu przez całą halę. Pamięta się to do końca życia.

2013.08.16 15:38:58

Najbardziej w pamięci utkwił mi mecz finałowy podczas MŚ w 2006 r pomiędzy Polską a Brazylią. Pamiętam jak cały naród zasiadł przed telewizorem by oglądać naszych wspaniałych chłopców w ich ostatnim meczu podczas tamtych MŚ. Pamiętam kontuzje Piotra Gacka naszego libero którego musiał zastąpić Michał Bąkiewicz. Polacy ten mecz przegrali lecz w uznaniu wszystkich Polaków byli NAJLEPSI. Osiągnęli sukces którego w Polskiej siatkówce nie było od czasów Złotego Medalu na IO w 1976 r. Myślę że ten mecz i ten sukces będę pamiętać do końca życia ;)

2013.08.16 13:41:21

Najbardziej w pamięci utkwił mi mecz finałowy Ligi Światowej 2012 pomiędzy Polską a USA. Był to pokaz prawdziwej siatkówki ze strony naszej reprezentacji, którego uwieńczeniem był złoty medal tak bardzo zasłużony. Nagrody indywidualne również w większości zdobyte przez Polaków pokazały jak ciężko pracowali na ten sukces nie tylko przez kilka miesięcy ale przez cały czas, całe życie podporządkowujac pod sport i nie raz się poświęcając