Bilety na Memoriał Wagnera w Płocku - wygraj bilety na piątek [ZAKOŃCZONY]

RedakcjaZaktualizowano 
Wygraj bilety na piątkowe mecze Memoriału Wagnera Redakcja
W dniach 6-8 września w Płocku rozegrany zostanie Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Przed nami trzy dni wielkiej siatkówki. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, a właściwie trzy! Mamy po dwa bilety na Memoriał Wagnera w Płocku!

Dwa bilety na piątkowe mecze Memoriału wygrywa właściciel maila:
domanski.konrad@gmail.com

Na każdy dzień mamy dwa bilety na Memoriał Wagnera w Płocku. Każdy dzień Memoriału to oddzielny konkurs. W tym konkursie można wygrać dwa bilety na pierwszy dzień (6 września). Tego dnia odbędą się mecze Niemcy - Rosja i Polska - Holandia.

Co trzeba zrobić, żeby dostać wygrać dwa bilety na Memoriał Wagnera w Płocku (6 września)?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko
2. polubić serwis plock.naszemiasto.pl na Facebooku
3. dokończyć w komentarzu zdanie:

W siatkówce najpiękniejsze jest...

Bilety na Memoriał Wagnera w Płocku otrzyma autor najciekawszej, najbardziej oryginalnej odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9 sierpnia (piątek) do godz. 12. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na Memoriał Wagnera w Płocku.

Czytaj także: Poznaliśmy dokładny terminarz Memoriału Huberta Wagnera

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.08.09 11:52:42

W siatkówce najpiękniejsze jest to, że gdy zainwestuje w zaopatrzenie meczowe (każdy ma swój mniej lub bardziej wyskokowy zestaw) i wygodnie rozsiądę się w fotelu, mam pewność, że te chwile spędzone przed telewizorem nie będą czasem straconym. Chociaż wysiedzenie w jednej pozycji, zwłaszcza w tie-breaku np. z Rosjanami będzie misją nie do zrealizowania, to możliwość przeżycia tych emocji rekompensuje każą minutę przeznaczoną nie tylko na naszych reprezentantów, ale i na spotkania innych ekip.



Jest jeszcze coś najpiękniejszego, ale głównie w polskiej siatkówce. Gdy nasza kadra nie zakwalifikuje się do finałowych rozgrywek, nie zajmie czołowej lokaty, odbieramy to jako porażkę. W piłce nożnej, która poniekąd stała się naszym sportem narodowym, oglądamy "gwiazdy" kopiące się po czołach, zachwalające wielkie sukcesy jakie osiągają z naszą kadrą (patrz awanse od święta na wielkie sportowe imprezy) i za leżenie na trawie zarabiają lepiej niż niejeden dobrze "główkujący" dyrektor.



Powinno się jeszcze bardziej wspierać naszą rodzimą siatkówkę, bo zarówno liga, jak i reprezentacja to absolutny światowy poziom!



Fajnie byłoby też w końcu zobaczyć wojowników Anastasiego na żywo :)

2013.08.09 11:19:51

W siatkówce najpiękniejsze jest to, że Polska siatkówka to światowa czołówka.

2013.08.09 10:53:58

W siatkówce najpiękniejsze jest.. to że można się świetnie bawić i miło spędzić czas kibicując naszym zdolnym siatkarzom i siatkarkom

2013.08.09 10:46:58

W siatkówce najpiękniejsze jest... To że w tym sporcie nie liczy się jednostka, choćby najlepsza. Tu liczy się grupa. Każdy jest tym najważniejszym.

2013.08.09 09:11:22

Serce

Inteligencja

Ataki

Taktyka

Klasa zawodników

Ów sport

Widowisko

Kontuzje

Akcje

2013.08.09 09:05:14

W siatkówce najpiękniejsze jest to, że nasza reprezentacja zawsze walczy do ostatniego gwizdka. Nie poddaje się po nieudanej akcji tylko walczy nawet ostatkiem sił. Nasza drużyna narodowa jest postrachem dla innych reprezentacji. To my w siatkówce tworzymy grupę śmierci dla innych. Niestety w innych sportach bywa różnie a na chłopaków z reprezentacji najwierniejsi kibice na świecie mogą zawsze liczyć. Wspaniale jest witać chłopaków po wygranym turnieju ale także wspierać po porażce. Tu przyświeca nam zawsze hasło: dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. To nie jest ważne z jakim wynikiem reprezentacja kończy mecz, ważne jest serce zostawione przez zawodników na boisku i niesamowita wola walki.

2013.08.08 20:00:27

Z mojego, męskiego punktu widzenia w siatkówce najpiękniejsza jest radość kobiecej drużyny po zdobytym punkcie :) Ach, chciałbym móc tak czasami pocieszyć się z dziewczynami z polskiej reprezentacji... Myślę, że najbardziej zagorzali fani tej dyscypliny wiedzą o czym mówię ;)

2013.08.05 16:39:56

W siatkówce najpiękniejsze jest to, że jest to gra wyjątkowa , jest wspaniałą gra zespołową, więc uczymy się cały czas ze sobą współpracować, chociaż czasem różnie wychodzi. Siatkówka też jest raczej grą dla osób inteligentych, bo bez myślenia po prostu się przegrywa. Ale dla mnie najpiękniejsze jest to, że jesteśmy jednym zespołem, co daje nam wiele radości, tak i grającym jak i kibicom.

2013.08.02 17:15:16

w siatkówce najwaznejsza jest gra zespolowa pomiędzy zawdnikami musi być wspaniała kooperacja

2013.08.02 15:09:58

W siatkówce najpiękniejszy jest zawodnik z numerem 13:) A tak na serio, w siatkówce najpiękniejsze jest patrzenie na kilkanaście osób, dzielących tę samą pasję, którą potrafią zarazić kibiców. W naszej reprezentacji widać jak na dłoni co znaczy gra zespołowa. Oprócz samych meczów radość siatkarzy możemy zobaczyć także poza boiskiem, chociażby na blogu Igły. Inne reprezentacje mogą nam zazdrościć zarówno siatkarzy jak i polskich kibiców!

2013.08.02 14:50:42

...to,że kibice podczas spotkań odgrywają ogromną rolę- dopingując zawodników, siatkówka łączy pokolenia i wyzwala w ludziach wiele pozytywnych emocji. :)

2013.08.02 14:39:11

mnóstwo emocji zarówno wśród zawodników, jak i kibiców.