Około 12.15 w miejscowości Nowe Grabie gm. Gąbin doszło do zderzenia renaulta kangoo z ciężarówką. Kierowca i pasażer z renaulta zginęli na miejscu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 574 z Płocka do Gąbina, w miejscowości Nowe Grabie. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący samochodem renault kangoo, 63-letni mieszkaniec Płocka, jadąc w kierunku Gąbina zjechał na prawe pobocze, po czym usiłując wrócić na jezdnię, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym scania, którym kierował 28-letni mieszkaniec Leszna.

Czytaj także: Policja będzie kontrolować, ile czasu kierowca spędził za "kółkiem"

W wyniku zdarzenia, kierowca i pasażer renaulta ponieśli śmierć, natomiast kierowca scanii, z urazem lewej ręki i ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala w Płocku. Obrażenia nie zagrażają jego życiu. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione podczas przeprowadzonego postępowania. W miejscowości Nowe Grabie w tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Codziennie najświeższe informacje z Płocka na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Krzysztof (gość)

Rodziny ofiar oraz poszkodowanych proszę o kontakt pod nr tel. 791 360 742
Udzielę profesjonalnej pomocy w zakresie uzyskania zadośćuczynienia.