Weekend w Płocku upłynął pod znakiem Elgaconu. Tegoroczne Płockie Dni Fantastyki zgromadziły najwięcej jak do tej pory fanów fantasy. Zobaczcie na zdjęciach jak wyglądał zlot!

Niestety XI edycja Elgaconu już za nami, a warto było się pojawić.

Każdy fan fantasy mógł znaleźć coś dla siebie: była Manga, rycerze, gry planszowe, liczne panele, kurs rysowania, cosplay, sesje fotograficzne, konkursy z nagrodami i wiele, wiele innych atrakcji.

Nawet nocą cały czas coś się działo, tylko, że tu prym wiodły gry planszowe, konsolowe oraz larp.

Wszystko stało na wysokim poziomie, ze strony organizatorów, jak i ze strony uczestników, którzy wykazując się swoja wiedzą i umiejętnościami pokazali, że Elgacon to dobra zabawa i warto być w Płocku co roku.

- W każdej sali coś się działo. Wszędzie było dużo chętnych. Panował ogromny ruch. Gamesroom, jak i konsolowy były ciągle zapełnione. Stoiska też cieszyły się wielkim powodzeniem, co cieszyło wystawców. Nagród za konkursy też nie zabrakło, ciekawym punktem programu był też cosplay, który był nie zależny od nas, a od osób odwiedzających - podkreślają organizatorzy.

Uczestnicy nie pozostają im dłużni. - Jest to mój pierwszy konwent, więc nie mam porównania do innych. Ciekawe były panele, gdyż było połączenie fantastyki i historii. Prelekcje były lekkie w odbiorze, jak i czysto naukowe, czyli to, co kto lubi. Można było się pobawić, pośmiać, a z drugiej strony trzeba było mózg wysilić. Każdy może tu cos dla siebie znaleźć - dodają.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!