Wisła Płock zwyciężyła Kolejarza Stróże 1:0 [FOTORELACJA]

Agata Witek
W sobotę 5 kwietnia Wisła Płock podejmowała na własnym boisku Kolejarza Stróże. "Nafciarze" przełamali nareszcie złą passę, zwyciężając z dotąd niepokonaną przez siebie drużyną wynikiem 1:0. U nas fotorelacja ze spotkania!

W sobotę 4 kwietnia odbył się mecz Wisła Płock - Kolejarz Stróże. "Nafciarze" w obu połowach dominowali na boisku, jednak dopiero w 90. minucie spotkania udało im się zdobyć gola za 3 punkty. Strzelcem bramki był Krzysztof Janus, któremu asystował Paweł Magdoń.

Po 23 rozegranych spotkaniach Wisła ma na koncie 33 punkty i zajmuje 7. miejsce pierwszoligowej tabeli. Już w kolejną sobotę 12 kwietnia "nafciarze" zmierzą się z Puszczą Niepołomice, która zajmuje obecnie 12. lokatę.

Wisła Płock - Kolejarz Stróże

Wisła: 1. Daniel Szczepankiewicz - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 24. Kamil Hempel - 7. Krzysztof Janus, 18. Piotr Wlazło, 25. Filip Burkhardt (90, 16. Fabian Hiszpański), 6. Albert Taar (58, 11. Marcin Krzywicki), 8. Paweł Kaczmarek (69, 22. Łukasz Kacprzycki) - 9. Łukasz Sekulski.

Czytaj również: Wisła Płock wygrała z Rybnikiem. Awans w tabeli

Kolejarz: 22. Łukasz Radliński - 15. Michał Gryźlak, 10. Krzysztof Markowski, 13. Witold Cichy, 21. Dariusz Walęciak - 4. Bartłomiej Smuczyński, 18. Mateusz Wilk (81, 8. Marcin Majchrzak), 23. Cheikh Niane, 7. Marcin Stefanik, 14. Sebastian Leszczak - 25. Kamil Adamek.

Zapraszamy do galerii zdjęć ze zwycięskiego meczu Wisła Płock - Kolejarz Stróże!