(© źródło: SPR Wisła Płock)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Masz w rodzinie kibica Wisły Płock? No to nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem dla niego odpowiedniego prezentu. Zarówno fani piłki nożnej, jak i zwolennicy szczypiorniaka znajdą coś dla siebie.

Dla kibiców piłki kopanej klub przygotował trzy wzory podkładek pod mysz, a także koszulki dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jest także mowy wzór zimowej czapki. Wszystkie gadżety można kupić na stoisku w Galerii Mazovia.

Czytaj także: Nowy sklep kibica Wisły Płock w Orlen Arenie [ZDJĘCIA]

Fani piłki ręcznej mogą z kolei zaopatrzyć się w kalendarz na 2013 rok. Można go kupić w Sklepie Kibica w Orlen Arenie oraz w Sklepie "Dagna" (ul. Nowy Rynek 10) w cenie 14 zł, 18 zł i 22 zł.

Dodatkowo sekcja piłki ręcznej przygotowała dla kibiców akcję „Zdjecie z Idolem”. Teraz każdy ma szansę na profesjonalne zdjęcie ze swoim ulubionym zawodnikiem Wisły. Koszt to tylko 25zł. A warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Zgłaszać się można pod numerem telefonu 24 268 24 72 do godz.13.00 lub e-mailowo sklepkibica.sprwislaplock@wp.pl

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!