Karnet na Audioriver: weź udział w konkursie i wygraj! [ZAKOŃCZONY]

RedakcjaZaktualizowano 
Wygraj karnet na Audioriver fot. Sonia Tulczyńska
W dniach 26-28 lipca na płockiej plaży odbędzie się święto muzyki elektronicznej - Audioriver 2013. Impreza od samego początku cieszy się dużym uznaniem i popularnością, a line up za każdym razem jest świetnie dobrany. Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać podwójny karnet na Audioriver!

Wyniki konkursu
Podwójny karnet na Audioriver wygrywa właścicielka maila dorotka190707@wp.pl

Co trzeba zrobić, żeby dostać wygrać karnet na Audioriver?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko
2. polubić serwis plock.naszemiasto na Facebooku
3. dokończyć w komentarzu zdanie:

Na Audioriver trzeba być, ponieważ...

Podwójny karnet na Audioriver otrzyma autor najciekawszej, najbardziej oryginalnej odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 lipca (czwartek) do godz. 12. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane. Weź udział w konkursie i wygraj podwójny karnet na Audioriver!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.07.25 00:27:30

Na Audioriver trzeba być, ponieważ...

Spełnia wszystkie cechy, które obudzą w ludziach SZCZĘŚCIE I WOLNOŚĆ



A-rtyści

U-śmiech

D-źwięki

I-mpreza

O-dpoczynek

R-adość

I-dylla

V-III edycja

E-uforia

R-ozrywka



Nie może tam zabraknąć miłośników muzyki i dobrej zabawy. Ludzie, plaża nad Wisłą, krajobraz, wydarzenia, zespoły, muzyka...Wszystko jedyne i niepowtarzalne. Trzeba tam być, gdyż stanie się to uzależnieniem, do którego zawsze możemy wrócić !! Dzięki temu pozostaną wspomnienia do końca życia i dadzą nam szczęście nawet w najgorsze dni. Będąc na Audioriver tworzymy niesamowitą historię!!! :)

2013.07.24 21:03:26

Na Audioriver trzeba być bo wszędzie dobrze ale w Płocku najlepiej! Plaża i muzyka to unikalne połączenie. Tłumy ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie muzyki porywają do zabawy, czas ucieka jak piasek między palcami, muzyczna uczta karmi nasze serca które biją w rytm muzyki dobiegającej prosto ze sceny, euforia kipi z nas jak piana z fontanny na płockim rynku, nogi tańczą tak, że po kostki zagrzebujemy się w piasku, a gdy po drugiej magicznej nocy słońce zacznie wschodzić znad Wisły zaczynamy odliczanie do kolejnej edycji Audioriver.

2013.07.24 20:55:26

Na Audioriver trzeba być,ponieważ słyszałam że to jest to najlepszy Festiwal w Płocku i chciałabym się o tym przekonać bo mieszkam tu od niedawna.

Lubię taką muzykę o czym świadczy częsta obecność w Clubie Omen Płośnica.Mam nadzieję że uda spotkać mi się tutaj ze znajomymi których dawno nie widziałam:)

2013.07.24 19:57:13

Na Audioriver trzeba być, ponieważ festiwal ten potrafi uwieść klimatem nawet osoby nie będące ścisłymi fanami muzyki elektronicznej. Malownicza, piaszczysta plaża nad Wisłą goszcząca sceny festiwalowe, zawieszona na zielonej skarpie nad nimi Płocka starówka, gwiazdy muzyki elektronicznej tej trochę mniej komercyjnej, a także ciekawi debiutanci, a przede wszystkim wspaniali, otwarci ludzie - to wszystko stanowi o sile tego wydarzenia. Małe wakacje w kameralnym ale pięknym Płocku na przełomie lipca i sierpnia potrafią przekonać wielu festiwalowych sceptyków. Będę tu już 6 rok z kolei. Za każdym razem odkrywam coś nowego, bawię się ale też odpoczywam. Tak, ten festiwal ma przyszłość i może być jedną z polskich wizytówek! Najlepiej przekonać się o tym osobiście - zapraszam serdecznie! :-)

2013.07.24 19:10:39

... ponieważ JEST i mamy wspaniałą możliwość w nim uczestniczyć. Bo jakby go nie było, zostałyby jakieś sanrajsy i dobra muzyka w tym kraju poszła się je..walić.

2013.07.24 18:41:32

Na Audioriver trzeba być, ponieważ to najlepszy festiwalowy przystanek tego lata, a mnie nie może tam zabraknąć :D. Nie pozwólcie bym ze względów finansowych była zmuszona spędzić samotny i zapłakany wieczór w domu!

2013.07.23 23:48:23

Na Audioriver trzeba być, ponieważ... to jedyna szansa wzięcia udziału w eksperymencie, który właśnie tam zamierzam przeprowadzić. ZAPRASZAM WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY, które w doskonałych warunkach będą mogły sprawdzić wpływ podawanej dousznie muzyki elektronicznej na układ psycho-ruchowy. Chcę udowodnić tezę, że bezpośrednie podanie takiej muzyki wywołuje ogólną wesołość, której towarzyszą skoordynowane, rytmiczne pląsy. SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH OCHOTNIKÓW!

2013.07.23 18:57:08

...jeśli u schyłku życia okaże się, że nie ma nieba (piekła pewnie wówczas też nie, ale ja nie o tym), to właśnie Audioriver będzie jedynym kwalifikowanym odpowiednikiem raju... A że na ziemi, to może i lepiej, bo nawet latanie wśród puszystych chmurek nie zastąpi zabawy odrywając rytmicznie ciało od ziemi czy to za pomocą intymnego 'tup-tup' w miejscu, czy też skacząc jak dzikie zwierzę po kolację zawieszoną gdzieś u góry. A tegoroczny line-up nadaje temu miejscu soczyste i wprost oślepiające 5 gwiazdek, tak więc Panie i Panowie, wygłodniali nowości jak i zagorzali słuchacze takiej oto muzyki oraz wszyscy, którzy chcą mieć pewność, że przeżyją w swoim życiu to, co najlepsze - zapomnijcie na ten weekend o Disneylandach, parkach wodnych, podniebnych rollercoasterach, Majorce i Seszelach, Alpach i kozach górskich, najlepszych klubach na świecie i własnym telewizorze, bo tego, co czeka wszystkich na Audioriver nic ani nikt inny nie zastąpi!

2013.07.23 15:59:44

Na Audioriver trzeba być, ponieważ...nie ma miasta bardziej przyjaznego festiwalowiczom, piasku bardziej przyjaznego stopom, pogodzie bardziej przyjaznej zabawie, muzyce bardziej przyjaznej zmysłom:)

2013.07.23 00:26:13

Na Audioriver trzeba być ponieważ: nie ma innej szansy aby przejechać kilkaset kilometrów w wypchanym po brzegi samochodzie po czym szybko zameldować się w hotelu i iść na festival w piątek po czym iść na Audiopole, a międzyczasie wybrać się na rejs łajbą i jeszcze w międzyczasie spotkać sie na rynku, dostać parę gadżetów, potańczyć razem z miejscowymi ludźmi na rynku i wpuścić płyn do mycia naczyń do fontanny a następnie dostać się spowrotem do hotelu żeby się przebrać odświeżyć i iść znowu na festiwal żeby po festiwalu znowu iść na audiopole a potem po rzeczy do hotelu i znów się odśweżyć i przebrać a potem wymeldować i zjeść zapiekankę na rynku bo człowiek głodny i potem jechać do domu z powrotem kilkaset kilometrów żeby się położyć spać bo w Płocku to tylko krótkie drzemki w taksówkach od punktu A do B i trochę ryjem w piasku pod sceną dlatego właśnie wszystkiego trzeba się tam wybrać chociaż jeden raz. p.s. Wszystko jedno co powyżej napisałem w jednym zdaniu. To nieważne że ktoś się będzie śmiał z tej polsczyzny. Ważne, że w piątek będę do wszystkich machał i przybijał piąteczki i się uśmiechał. W domu tego nie ma!

2013.07.22 21:56:59

Na Audioriver trzeba być ponieważ, trzeba zamoczyć nogi w fontannie z pianą, wynieść kilogramy pisaku z plaży, a także nowe muzyczne wrażenia, zgubić klapki w tanecznej euforii, zobaczyć najbardziej roztańczonych emerytów w Polsce i czerpać optymizm od mieszkańców, którzy zawsze służą pomocą oraz są bardzo wyrozumiali!:)

2013.07.22 20:21:22

Na AUDIORIVER trzeba być,ponieważ... AUDIORIVER to 3xW - WAKACYJNY WODOSPAD WINYLI ! Taki zestaw przyjemności w jednym miejscu! Love!

2013.07.22 19:57:15

Na Audioriver trzeba być ponieważ:

1. Gra Richie Hawtin

2. Będzie Richie Hawtin

3. Zagra Richie Hawtin

2013.07.22 19:45:24

Na Audioriver trzeba być ponieważ czuje się tam motyle w uszach.

2013.07.22 19:29:36

Na Audioriver trzeba być, ponieważ... na własne oczy trzeba zobaczyć te wypindrzone panny, które dzielnie znoszą trudy pokonania płockiej plaży w szpilkach. To nie lada poświęcenie, którym już na samym początku zyskują podziw i szacunek. Ale czego nie robi się dla swoich ulubionych muzyków, djów, których cenimy, których płyty tak ciężko dostać w Polsce, a przez ten jeden weekend mamy ich na wyciągnięcie ręki. If you know what I mean.

2013.07.22 16:03:02

Na Audioriver trzeba być, ponieważ jak sama nazwa wskazuje to rzeka dźwięku, nad rzeką na dodatek. A wiemy, że jak rzeka to płynie. A jak płynie rzeka to wiemy też, że płynie wszystko albo raczej wszystko płynie. Panta rhei zatem, Heraklit mylić się nie mógł, należy więc dać się ponieść nurtowi i płynąć razem z rzeką, dźwięku. Niby plotki mówią, że dwa razy do tej samej rzeki wchodzić nie wolno, ale skoro wszystko płynie to nie jest to już ta sama rzeka, ta sama woda i Ci sami wykonawcy (no dobra Kalkbrenner jest ten sam, ale nie słyszałam go dobrze więc się nie liczy) ergo wskakujemy to rzeki, bo tak mówi nam starożytna mądrość. Na Audio być po prostu trzeba, bo jeśli nie dasz ponieść się nurtowi dźwięku nie tylko podważysz autorytet filozofów a jeszcze stracisz historie, które potem mógłbyś opowiadać swoim wnukom ;p Nie warto ryzykować!

2013.07.22 14:30:38

jest tutaj lepsza atmosfera niż na Ibizie

2013.07.22 13:37:19

Na Audioriver trzeba być, ponieważ dobrze wyrzeźbić łydki przed urlopem, a 2 dni chodzenia po płockiej plaży są tego gwarantem.

2013.07.22 12:15:03

Na Audioriver trzeba być, ponieważ jest w Książęcym Mieście Płock. I tyle.

2013.07.22 11:32:31

Na Audioriver trzeba być, ponieważ: zacznijmy od tego, że jest to jedyny festiwal podczas obecnych wakacji który serwuje tak znakomitą dawkę elektronicznej muzyki w naszym kosmicznym kraju, wiec szkoda byłoby przegapić takie wydarzenie w zamian za wygodne łóżko w domu - zero usprawiedliwienia, a w namiocie też jest całkiem przyjemnie :D Jak dla mnie to tzw 'must to be' szczególnie dla tych co lubią bawić się przy dobrych dźwiękach ze znakomitymi ludźmi i dodatkowo w ciekawym miejscu.

Line up mega obiecujący, miejscówka ładna-plaża, woda, lud z pozytywną wibracją, czego chcieć więcej.

Zamiast siedzieć i zamulać przed kompem lepiej zebrać ekipę i wychillować się przy basach.

Poza tym są wakacje, które trzeba w jakiś sposób wykorzystać i zdecydowanie lepiej spędzić weekend w nowym otoczeniu, napić się z nowymi ludźmi niż jak co tydzień iść do zwykłego clubu lub domówkę, gdzie ciągle dzieje się to samo. Trzeba to przeżywać co roku bo drugiej tak magicznej imprezy na mapie Polski nie ma.

2013.07.22 11:06:15

Na Audioriver trzeba być, ponieważ pojedziesz tam raz, a będziesz chciał wracać co roku. Nie wolno zapominać, że na festiwal jedzie się przede wszystkim z potrzeby obcowania ze swoimi ulubionymi artystami. Potrzeba uprawiania melanżu powinna się pojawić dopiero podczas festiwalu, a nie sztucznie planować go przed rozpoczęciem. Płock jest na tyle zajebistym miastem, że okazji do rozkręcenia epickiej imprezy będzie co nie miara. ;)

2013.07.22 08:08:42

Na Audioriver trzeba być, ponieważ mówić o tym jaki jest świetny można długo i wie to każdy. Można mówić o atmosferze, o imprezach do rana i tłumach naelektryzowanych muzyką ludzi. Ale słowa to jedno - emocji nie da się opisać. Nie da się opisać uczucia, kiedy przyjeżdża się na teren festiwalu i słyszy pierwsze dźwięki muzyki. Tak samo tego, co się czuje, gdy przy wschodzie słońca, pomimo ogromnego zmęczenia, nogi same dalej rwą Cię do tańca. Słowa to za mało wobec tej gigantycznej mieszanki doznań i wrażeń, ich wszystkich nie da się wymienić. Aby to zrozumieć, trzeba tam po prostu być i poczuć to wszystko na własnej skórze.

2013.07.21 22:45:32

na Audioriver trzeba być, ponieważ to jedyny taki Festiwal w naszym kraju, który prowadzi prosto do muzycznego raju! Świetny klimat, atmosfera, piękne brzmienia - wszyscy jadą do Płocka bez żadnego zastanowienia! Mr. Oizo, Richie, Zombie Nation czy Paul Kalkbrenner - tak się w skrócie line-up prezentuje i jestem pewna, że ostatniego weekendu lipca na Audioriver nikt NIE POŻAŁUJE!:D

2013.07.21 20:53:38

Na Audioriver warto być, ponieważ muzyki bit stamtąd płynący, przeszywa ciało aż do szpiku kości, tam doznasz olśnienia muzycznego i wciągnie cię wiślana fala brzmienia elektronicznego. W dzień piana party na pięknym rynku Płocka, obowiązkowa kąpiel w Wisełce, a potem od wieczora, aż do rana zabawa niezapomniana. Zagrają nam (bo dzięki Wam i ja tam będę;) Netsky i Czubala, ale to nie wszystko, bo Rudimental też system rozwala i nasza rodowita Novika też popłynie z głośnika, oprócz tego występów 60 +. Nieziemski klimat Płocka wciągnie Cię na tę noc i poczujesz secików z księżycowej studni moc.

2013.07.21 20:32:50

Na Audioriver trzeba być ponieważ to festiwal który dosłownie elektryzuje muzyką i atmosferą jaka tam panuje. Wywiera tak ogromny wpływ na psychikę że cały następny rok nie pozostaje nic innego jak czarna rozpacz i zgrzyt zębów. Warto jednak pocierpieć i wyczekać momentu, w którym stoi się pod sceną a bass uderza cię w klatkę piersiową. Pierwsze dzwięki dochodzą do twoich uszu co automatycznie pobudza nogi. Ah, pozwólcie mi to poczuć! Ta muzyka, ten festiwal, ci ludzie, ten klimat - to pozwala uwolnić się na 2 dni od codzienności i dać się ponieść dźwiękowi.