18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MON-POL Płock - MKK Siedlce: bolesna lekcja koszykówki [ZDJĘCIA]

Mecz MON-POL Płock - MKK Siedlce zakończył się pogromem płocczanek 45:99. To była bolesna lekcja koszykówki dla podopiecznych Ireneusza Jasińskiego i Michała Mrówczyńskiego.

MON-POL Płock - MKK Siedlce: dobre złego początki
Przez pierwszych kilka minut można było mieć nadzieję, że zawodniczki MON-POL będą w stanie powalczyć o korzystny wynik. Siedlczanki prowadziły tylko 4:3. Za kilka chwil na tablicy widniał jednak rezultat... 22:3. Jasnym było, że jedyne o co mogą walczyć gospodynie to jak najniższa porażka. To jednak też się nie udało. Pierwsza kwarta meczu MON-POL Płock - MKK Siedlce zakończyła się wygraną przyjezdnych 24:5. Druga odsłona była nieco lepsza, płocczanki zdobyły 13 punktów, ale znów straciły 24 i przewaga MKK Siedlce robiła się coraz wyraźniejsza.

MON-POL Płock - MKK Siedlce 45:99

Trzecia kwarta była najlepsza w wykonaniu koszykarek MON-POL, które rzuciły 16 punktów. Na niewiele się to jednak zdało, bo siedlczanki zdobyły tych punktów 26. W ostatniej ćwiartce MKK potwierdził swoją dominację. Ostatecznie mecz MON-POL Płock - MKK Siedlce zakończył się porażką płocczanek 45:99.

MON-POL Płock – MKK Siedlce 45:99 (5:24 13:24 16:26 11:25)
MON-POL: Iwan, Gruchot, Sikorska 5, Blicharz 4, Trzeciak, Janas 13, Kutycka 2, Wilamowska, Ostrowska, Pytlarczyk 14, Moszak 7
MKK: Paczkowska 4, Dobrowolska 10, Chaliburda 6, Prochenka 5, Urbaniak 17, Salska 13, Bibrzycka 15, Krzywoń 10, Mukosiej 19