PGNiG Superliga: Orlen Wisła Płock mistrzem Polski! Vive Kielce pokonane. Mecz minuta po minucie

Zespół Vive Kielce przegrał w rywalizacji play off z Wisłą Płock i stracił tytuł mistrza Polski. Przeczytajcie relację minuta po minucie z meczu, który odbył się w niedzielę, 29 maja w Orlen Arenie. Przeczytaj artykuł na ten temat: Orlen Wisła Płock wygrała z Vive Targi Kielce ZOBACZ KONIECZNIE: ZDJĘCIA Z MECZU WISŁA - VIVE

[KONIEC'] JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI!!!
[59'] Miszka trafia karnego
[38 sekund do końca meczu] Karny dla Wisły. Mamy to, mamy złoto!

[59'] Seier broni rzut Jureckiego!
[59'] Chrapkowski! 25:23 dla Wisły!!!
[59'] Karny dla Vive. Trafiony - 24:23.
[58'] Kavaś! Bramka dla Wisły. Prowadzimy 24:22
[58'] Dwie minuty do końca spotkania. Czas dla Wisły.
[57'] Jachlewski i gol dla Vive - 23:22, nadal prowadzimy.
[56'] Kuchczyński ze skrzydła do bramki Nafciarzy. Trafia i nadrabia straty Vive - 23:21
[55'] 5 minut do końca. Samdahl zdobywa gola, prowadzimy już trzema punktami!
[54'] Przewaga Wisły utrzymana! Kavaś - 22:20
[53'] Jurecki kontratakuje - 21:20
[52'] Seier broni idealnie! Wisła powiększa przewagę po golu Wiśniewskiego - 21:19
[50'] Dziesięć minut do końca spotkania.
[50'] Karny dla Vive i jest gol Stojkovicia - 20:19
[48'] Pierwszy gol Chrapkowskiego w tym meczu! I jest 20:18
[Wszyscy na niebiesko!] Wiecie, że my też dzisiaj jesteśmy na niebiesko? Zobaczcie nasz Facebookowy avatar ;-)
[46'] Kuzalev i gool! 19:18 dla Nafciarzy!
[45'] Samdahl trafia do bramki Vive. 18:18
[43'] Kontra kielczan. Rosiński trafia do bramki. 17:18 dla Vive
[42'] Kuzalev wyrównuje wynik na 17:17
[40'] Miszka trafia karnego. Odrabiamy stratę. Vive prowadzi już tylko jednym punktem 16:17
[39'] Miszka strzela gola z karnego. 15:17
[39'] Knudsen wrzuca piłkę do bramki Wisły i zwiększa przewagę Vive. Przy okazji dostaje czerwoną kartkę z gradacji kar.
[38'] Samdahl nie trafia karnego. Wynik bez zmian
[37'] Kolejny gol dla Vive. Tym razem Stojkovicia. 14:16 prowadzą kielczanie
[35'] Jurecki przebija. 14:15 dla Vive
[34'] Brawo Wichary! Rzut Jureckiego obroniony
[34'] Chrapkowski rzuca, ale piłka nie trafia do bramki.
[34'] Jurecki wyrównuje na 14:14
[33'] Karny dla Wisły i jest gooool! 14:13
[33'] Jurecki wyrównuje na 13:13

Radość po wygranej Wisły Płock z Vive Kielce. Zobacz zdjęcia z sobotniego meczu!

[32'] Samdahl jak zwykle niezawodny w karnych. Bramka dla Wisły - 13:12
[31'] Rozpoczynają kielczanie.
[21.10] Rozpoczyna się druga część spotkania. Przypominamy: aktualny wynik to 12:12 do końca pierwszej połowy. Idą łeb w łeb. Jaki obstawiacie wynik? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach.
[TYPY] Jaki typujecie wynik na koniec tego meczu? Piszcie w komentarzach!
[Koniec pierwszej połowy] Wisła Płock remisuje z Vive 12:12. Za chwilę dalszy ciąg spotkania.
[29'] Jurecki wyrównuje wynik na 12:12
[5 sekund do końca pierwszej połowy meczu] Wenta bierze czas dla swojej drużyny.
[20.56] Zołoteńko próbuje, lecz nieskutecznie. Nadal mamy przewagę jednym punktem. Czas dla Wisły w 29. minucie meczu.
[20.54] Za chwilę koniec pierwszej połowy spotkania.
[20.53] Ponownie Jachlewski i ponownie bramka. 12:11
[20.50] Jachlewski wrzuca piłkę do bramki Nafciarzy. 12:10 dla Wisły
[20.48] Miszka ze skrzydła strzela gola kielczanom. Jest 12:9
[20.46] 25. minuta gry. Twardo po kontrze zwiększa przewagę Nafciarzy do 11 punktów
[20.46] Samdahl zdobywa bramkę dla Wisły Płock z karnego. Aktualny wynik 10:9
[20.45] Wenta dostaje upomnienie.
[20.43] Kontra Wisły Płock. Miszka wyrównuje na 9:9
[20.42] Rosiński zdobywa bramkę dla Vive - prowadzą 8:9
[20.39] Kolejna bramka Kuchczyńskiego - 8:8
[20.38] Wiśniewski z 8. metra. 8:7 dla Wisły!
[20:37] Kuchczyński wyrównuje ze skrzydła. Bramka dla Vive. Znowu remis 7:7.
[20.35] Żółtak wyrównał na 6:6, zaraz potem Wiśniewski wrzuca piłkę do bramki Vive. Prowadzimy 7:6.
[20.34] 16. minuta meczu. Karny dla Vive. Trafiony. Bramkę zdobywa Stojković.
[20.30] Kavaś zdobył gola. Prowadzimy 6:4
[20.28] Dwa rzuty karne dla Wisły i dwa gole Samdahla. Jest 5:4 dla płocczan.
[20.25] 11. minuta meczu. Jurecki wrzuca piłkę do bramki Nafciarzy. Jest 3:4 dla kielczan.
[20.21] Vive wyrównuje wynik na 3:3 po rzucie Jureckiego.
[20.20] Karny dla Vive. Zdobywają bramkę w 7. minucie meczu po rzucie Stojkowicia.
[20.18] Mecz rozpoczynała Wisła. Grabarczyk, zawodnik Vive już w pierwszej minucie meczu otrzymał żółtą kartkę. Jak na razie prowadzimy 3:1 po rzutach Miszki, Kavasa i Samdahla.