Fot

Fot. www.statekplock.pl

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nad Wisłę z płockiego Starego Miasta jest tylko kilka kroków. Ulica Rybaki prowadzi do Nadwiślańskiej Przystani Żeglugi Pasażerskiej, skąd odbijają statki turystyczne o całodobowej zdolności nawigacyjnej. Płyną w dół rzeki – na wyspę kormoranów, na biwak i ognisko w Nowym Duninowie, albo wieczorem, przy nastrojowej muzyce płyną po prostu przed siebie. Kilkadziesiąt minut lub wiele godzin, z zabawą na pokładzie.

Statek zabiera do dwustu pasażerów. Ma dwa pokłady - słoneczny i zadaszony oraz ogrzewane pokłady niższe z dwoma salami i barem z pełnym wyposażeniem gastronomicznym. Armator zadbał zarówno o specjalną ofertę grupową dla firm, jak i dla najmłodszych - szkół, przedszkoli, obozowiczów i kolonistów. Cena biletów dla grup zorganizowanych powyżej 15 uczestników wynosi: 7,50 zł od osoby za rejs półgodzinny lub 8,50 zł za 50 minut żeglugi.


Nadwiślańska Przystań Żeglugi Pasażerskiej

Armator: Andrzej Zięba

09-400 Płock, ul. Rybaki, tel. 0 601 247 714 lub 603 676 864, tel./fax 0-24 264 35 39.

E-mail: andrzej651@wp.pl.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!