Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo w piątek po południu na moście przez Wisłę w Wyszogrodzie. Most, po którym przebiega droga krajowa nr 50 Sochaczew-Płońsk, był nieprzejezdny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jak poinformował rzecznik płockiej straży pożarnej Jacek Starczewski, w wypadku jedna osoba zginęła, a trzy inne zostały ranne.

Według ustaleń policji, kierująca samochodem renault, 34-letnia mieszkanka Wyszogrodu, podczas manewru wyprzedzania czołowo zderzyła się z osobowym volvo, kierowanym przez 51-letniego mieszkańca Ozorkowa. Kobieta zginęła na miejscu.

Wypadek pod Czerwińskiem koło Płocka. Zderzyły się dwa tiry

Pasażerka samochodu renault została natychmiast reanimowana przez jednego z policjantów, akcję reanimacyjną kontynuowali też funkcjonariusze straży pożarnej. Udało się przywrócić jej czynności życiowe i została przewieziona do szpitala w Płocku.

Kierowca i pasażer volvo nie odnieśli poważnych obrażeń, jednak ze względu na uskarżanie się na ból w klatce piersiowej, pasażer volvo został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

Przejazd przez most był całkowicie zablokowany, na miejscu pracują policjanci i prokurator. Dokładne przyczyny i okoliczności zostaną ustalone podczas przeprowadzonego postępowania.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!