Wisła Płock - GKS Tychy 1:1. Zobacz relację z niedzielnego spotkania! [FOTO]

Agata Witek
W niedzielę 11 maja kibiców na stadionie Wisły czekała spora dawka prawdziwych, piłkarskich emocji. Po wyrównanej walce „nafciarze” zremisowali z gośćmi z Tych 1:1. Zobacz fotorelację z meczu!

Pierwsza połowa spotkania minęła bezbramkowo. Po przerwie ekipa z Tychów zagroziła „nafciarzom”, ale piłka szczęśliwie odbiła się od poprzeczki. Jednak w 82. minucie przewagę dla GKS-u zdobył Denis Popovič bramką z rzutu karnego. Wynik, w doliczonym czasie gry, wyrównał Paweł Kaczmarek.

Wisła Płock - GKS Tychy: zobacz fotorelację!

Kolejny mecz „nafciarze” rozegrają w Bełchatowie, gdzie zmierzą się z GKS-em, liderem tabeli. Początek meczu w sobotę, 17 maja o godzinie 17:00.

Czytaj również: Artur Siódmiak CAMP już po raz drugi! Zobacz zdjęcia z treningu z mistrzem

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk (84, 13. Tomasz Grudzień), 5. Bartłomiej Sielewski, 14. Marko Radić, 16. Fabian Hiszpański - 4. Jacek Góralski (82, 10. Janusz Dziedzic), 18. Piotr Wlazło - 7. Krzysztof Janus, 25. Filip Burkhardt, 22. Łukasz Kacprzycki (77, 8. Paweł Kaczmarek) - 11. Marcin Krzywicki.

GKS: 12. Piotr Misztal - 13. Mateusz Grzybek, 4. Ivica Žunić, 17. Mariusz Masternak, 31. Adrian Chomiuk - 20. Pavol Ruskovský (62, 23. Tomáš Dočekal), 6. Mariusz Zganiacz, 8. Mateusz Bukowiec (90, 19. Łukasz Kopczyk), 10. Denis Popovič, 11. Damian Szczęsny - 9. Paweł Smółka (46, 88. Marcin Wodecki).

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania Wisły Płock z GKS-em Tychy!