Wisła Płock - Kluczbork. Nasi zawodnicy górą

Karolina Kowalska
Wisła Płock - Kluczbork. Nasi zawodnicy górą UM Płock
Piłkarze nożni Wisły Płock pokonali w wyjazdowym spotkaniu Mks Kluczbork 2:1 (0:1). Bramki dla płockiej drużyny zdobywali Dimitar Iliev i Mikołaj Lebedyński.

Gola dla rywali zdobył Michał Kojder, który wykorzystał dogranie w pole karne Macieja Kowalczyka. Nafciarze odpowiedzieli zaraz po przerwie. Po świetnie rozegranej akcji gola na 1:1 zdobył Dimitar Iliev. Płocczanie zapewnili sobie 3 punkty w 85. minucie. Wtedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do bramki trafił Mikołaj Lebedyński zapewniając Wiśle trzy punkty.

Kolejne spotkanie na własnym stadionie Wisła rozegra w sobotę 22 sierpnia o godz. 19. Przeciwnikami podopiecznych Marcina Kaczmarka będzie zespół Pogoni Siedlce.