Wygraj karnet na festiwal Reggaeland w Płocku [ZAKOŃCZONY]

RedakcjaZaktualizowano 
Weź udział w naszym konkursie i wygraj karnet na Reggaeland 2013 materiały prasowe
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja festiwalu Reggaeland. Na płockiej plaży zagrają m.in. Shaggy, Jahcoustix, The Selecter, a także przedstawiciele polskiej sceny z Mesajah, Jamalem i Pablopavo na czele. Serwis Nasze Miasto przygotował dla Was specjalny konkurs, dzięki któremu możecie uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu! Mamy do rozdania 10 pojedynczych karnetów na Reggaeland!

Wyniki konkursu - karnet wygrali właściciele następujących maili.
sylwia.kowalska95@gmail.com, lukaszmatusiak@onet.eu, ala661@wp.pl, mariuszkarwicki@wp.pl, kasienka1989@op.pl, izuucha@wp.pl, cetlinska@gmail.com, whites7@wp.pl, justysd90@o2.pl, brutalne_dziewcze@o2.pl

Co trzeba zrobić, żeby wygrać karnet?

1. Zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko
2. Polubić serwis plock.naszemiasto.pl na Facebooku
3. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Co byś zrobił/zrobiła, żeby dostać karnet na Reggaeland?

Nagrodę otrzymają autorzy 10 najciekawszych, najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 lipca (poniedziałek) do godz. 12.00. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2014.06.18 12:32:40

czy w tym roku tez przewidujecie jakis konkurs?

2013.07.09 22:54:56

kiedy będą wyniki konkursu??

2013.07.08 11:43:51

Wszem i wobec i każdemu z osobna czyniłbym wiadomym , że karnet ów zawdzięczam portalowi plock.naszemiasto.pl :)

2013.07.08 11:40:38

Jeśli wygram karnet to obiecuję, że zdam Wam świetną fotorelację z imprezy. Pokażę za co ludzie kochają muzykę reggae :) to właśnie Reggae jest muzyką duszy :)

2013.07.08 11:36:28

Marzę, by po raz kolejny poczuć ten niepowtarzalny smak Reggaelandu, rozkoszować się słodkimi dźwiękami ukochanej muzyki muskana promieniami słońca, snuć się leniwie z ukochanym po piaszczystej płockiej plaży... Pomożecie mi spełnić to marzenie?

2013.07.08 11:33:34

Dziękowała Wam z ogromnym uśmiechem na twarzy za możliwość pójścia na Reggaeland i zaśpiewania z Shaggym i wszystkimi bawiącymi się tam ludzi piosenki Angel :)

♫Girl, you’re my angel, you’re my darling angel, closer than my peeps you are to me, baby ♫

2013.07.08 11:03:31

By dostać się na Raggaeland

skoczyłbym z Krokwi bez nart

albo nawet jakby trzeba

zjadłbym naraz tonę chleba :D

biegłym bez ustanku w koło

tak było by mi wesoło

skakał, klaskałbym i wrzeszczał

ogłoszenia bym zamieszczał,

że Reggaeland w Płocku jest

i ja bawię się THE BEST!

2013.07.08 09:17:54

Dla karnetu na Festiwal Reggaeland można zrobić wiele. Ja złożyłabym ślubowanie na świetną zabawę!!! : )

2013.07.03 23:48:13

znajoma ma urodziny 18 lipca, byłby to dla niej świetny prezent

2013.06.30 20:24:43

Festiwal Reggaeland to największe marzenie mojej przyjaciółki. 10 lipca są jej urodziny i chciałabym jej zrobić wielką niespodziankę w postaci karnetu na festiwal.