Wygraj książkę "Jesteś cudem" Reginy Brett [KONKURS]

Wygraj książkę "Jesteś cudem" Reginy Brett. Mamy dla Was niezwykłą książkę, która pokaże Wam "jak uczynić niemożliwe możliwym". Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę "Jesteś cudem".

Wygraj książkę "Jesteś cudem"
Opis książki:
Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Tym razem Regina Brett dzieli się z nami opowieściami o tym, że szczęście zależy od nas samych – naszych wyborów i decyzji, które najczęściej nie są aż tak trudne, jak się z pozoru wydają. A każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy cudów. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie. Regina Brett nie stawia przed swoimi czytelnikami zadania ponad ich miarę. Niezależnie od tego, czy humorystycznie, czy refleksyjnie, zawsze pisze z niezachwianą wiarą w człowieka, w dobro, które w nim tkwi i które sprawia, że niemożliwe staje możliwe. Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie. Choć każdy z nich to zupełnie inna historia, zebrane razem tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze – małych cudów.

Wygraj książkę "Jesteś cudem" Reginy Brett

Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę "Jesteś cudem" Reginy Brett. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Insignis.

Co trzeba zrobić, aby wygrać?
1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko
2. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Kto jest Twoim Cudem i dlaczego?

Nagrodę otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 listopada do godz. 12.00. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.11.2013, 15:08

Tekst 14latki

13.11.2013, 10:51

Moim cudem od zawsze była babcia, osoba, którą darzę miłością absolutnie nie ograniczoną, nie za to, iż jest moją babcią, nie za to iż jesteśmy spokrewnieni ale za to, iż jest jedyna w swoim rodzaju i zawdzięczam jej dosłownie wszystko. To ona zanim zacząłem chodzić do szkoły spędzała ze mną większość doby, wymyślała kreatywne zabawy, gotowała posiłek i rozdrabniała gdyż nie miałem wszystkich ząbków, to ona wychodziła ze mną na spacery i to ona ustalała czas drzemek i pory spania. Właśnie dzięki babci umiem wszystko to co wiem i znam teraz, gdyż nauczyła mnie nie czytać, dzień w dzień siadając i prosząc bym czytał dalej, nie przerywał gdyż dobrze mi idzie i bym się nie zrażał, nauczyła pisać pokazując a potem pomagając mi w trzymaniu odpowiednio ołówka i rysowania czy raczej pisania wszystkich tych liter po kilkanaście razy, to dzięki nie znam matematykę i umiem liczyć nawet na wielkich liczbach, gdyż to ona liczyła ze mną na palcach poprzez banalne a czasem nawet śmieszne wyliczanki. To dzięki niej jestem osobą taką jaką jestem dzisiaj, to ona gdy tylko zacząłem rozumieć sprawy ważne, uczucia i emocje starała się wpoić we mnie, iż nie ma ludzi złych są ludzie, którzy nie wiedzą co robią, chęć pomagania bardziej od nas potrzebującym, inny pogląd na świat, który wcale nie składa się z ponurych i smutnych barw a z wielu kolorów, które my musimy jednak umieć poszukać i znaleźć również w sobie. To właśnie dlatego myślę, że jest moim cudem, gdyż bez byłbym dużo bardziej uboższy.

13.11.2013, 08:35

Moim Cudem jest każdy napotkany przeze mnie człowiek. Kiedyś pewna siostra zakonna powiedziała "Boże! Co mnie obchodzi cud w Kanie, który był dawno temu?! Pokaż mi cuda dzisiaj! Chcę je zobaczyć tutaj!" Wtedy pomyślałam sobie, że może cuda są wokół nas, tylko my ich nie dostrzegamy. Zaczęłam szukać "swojego" cudu. I znalazłam. Człowiek - to niewątpliwie człowiek jest największym cudem jaki istnieje na ziemi. Nie ma dwóch takich samych ludzi. Każdy z nich jest niezwykły. Kiedy rodzi się dziecko to tak jakby było Boże Narodzenie. Bo nowe życie jest cudem :)

13.11.2013, 07:35

Moim cudem jest rodzina którą założyłam mąż i w grudniu będzie córcia, dla matki niesamowity jest moment ciąży kiedy dziecko się rozwija i cudowne uczucie kiedy Maluszek daje znać o sobie rosnąc iw wiercąc się.

12.11.2013, 22:30

podaj nazwisko ponieważ według regulaminu jest wymagane aby wygrać nagrodę

5.1. zarejestrować się w serwisie, podać swoje imię, nazwisko i adres mailowy

12.11.2013, 22:29

podaj nazwisko ponieważ według regulaminu jest wymagane aby wygrać nagrodę

5.1. zarejestrować się w serwisie, podać swoje imię, nazwisko i adres mailowy

10.11.2013, 22:26

Moim Cudem jest rodzina. Pomimo tego, że mam dopiero lub może aż 14 lat , czuję się największą szczęściarą świata, gdyż mam wspaniały dom , do którego zawsze pragnę wracać, gdzie czuję się bezpiecznie. Moja najbliższa rodzina zawsze jest ze mną , w tych wspaniałych chwilach, do których często wracamy, wspólnie oddając łzy szczęścia , ale również w chwilach złych i nie przyjemnych , które zostawiają odcisk zarówno na mnie , ale i na moich najbliższych. Pewnie jestem dość samolubna , gdyż nie lubię się dzielić moim CUDEM, uważam że jest tylko i wyłącznie mój , ale nasza wzajemna relacja często odziaływuje na innych. Codziennie się zastanawiam, co by było gdyby ich zabrakło , co bym musiała zrobić aby zachować ich jak najdłużej. JESTEŚ CUDEM... ja?? , z pewnością nie, ale ja nawet nie chcę być cudem, ja poprostu wierzę w dobro które każdy posiada w swoim serduszku , czasem jest ono mniej dostrzegane, ale zawsze jest , warto pamiętać, że rodzina to takie szczęscie które nas spotkało, gdyż ona w większości widzi w nas tylko dobre cechy , tak jest w moim przypadku , dzięki niej , czuję się kochana, wiem że mam wsparcie ,życzę Wam wszystkim takiego szczęścia, i cieszcię się każdym dniem , a jeśli jesteście skłoceni z bliską wam osobą , to zadzwońcie do niej teraz, nie patrząc na zegarek , niezależnie od pory dnia , lub nocy po prostu zadzwońcie i powiedzcie ... k.... JESTEŚ MOIM CUDEM

09.11.2013, 18:14

Moim CUDEM są niesamowici lekarze kardiolodzy.., cały zespół tych cudownych, fenomenalnych, doświadczonych ludzi, którzy sprawili, że narodziłam się ponownie. Teraz wiem, znam wielką wartość życia, i potrafię cieszyć się z każdego poranka. "Mój CUD" to wspaniali nasi lekarze!!!

05.11.2013, 13:25

Moim cudem jest moja ukochana druga połówka.Szczerze mówiąć,na tyle konkursów,w których brałem u Was udział,odpowiedź na to pytanie była dla mnie najbardziej oczywistą.Jest cudem zarówno jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny jak i co najważniejsze z charakteru.Co tu dużo mówić - z każdym dniem wypełnionym miłością i zaufaniem jestem bardziej świadomy,że lepiej trafić nie mogłem!

05.11.2013, 12:27

moim cudem sa moje dorosłe dzieci,wspólnie mamy rózne przejscia zyciowe -te złe i te dobre ,roznie bywało w naszych relacjacj ,ale zwasze sie wspieramy ,cieszymy sie z naszych radosci ,przezywamy nasze dramaty ,ale ciszę sie ,ze mam takie cudowne dzieci.

05.11.2013, 11:07

Moim Cudem jest mój syn. Pamiętam tę chwilę gdy zobaczyłam go po raz pierwszy i cieszę się na jego widok, gdy widzę go codziennie. I choć zycie nie jest łatwe, a on ma spore problemy zdrowotne, to nie wyobrażam sobie życia bez niego. Cieszę, że jest i kocham go takim jaki jest,