24 grudnia i 31 grudnia:
- autobusy linii 4, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 21, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35 i N1 kursować będą wg rozkładu na DZIEŃ POWSZEDNI;
- autobusy linii 0, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23 i 26 kursować będą wg rozkładu na DZIEŃ POWSZEDNI do godz. 18:30, kiedy zakończą kursowanie
po godz. 18:30 kursować będą tylko autobusy czterech linii specjalnych (do godz. 23:00):
Linia 80 PRZEMYSŁOWA > Gwardii Ludowej > Bielska > Mickiewicza > Dworcowa > Kilińskiego > Sienkiewicza > Nowowiejskiego > Łukasiewicza > Kobylińskiego > JACHOWICZA > Kobylińskiego > Łukasiewicza > Nowowiejskiego > Kwiatka > Kolegialna > Kilińskiego > Dworcowa > Mickiewicza > Bielska > Gwardii Ludowej > Przemysłowa > KOSTROGAJ, ZAJEZDNIA (co 60 min.)
Linia 81 KOSTROGAJ, STRAŻ > Gwardii Ludowej > Batalionów Chłopskich > Gałczyńskiego > Medyczna > Dobrzyńska > Mościckiego > Miodowa > Tysiąclecia > Bielska (węzeł Jachowicza) > Kwiatka > Kolegialna > Kilińskiego > Dworcowa > Chopina > Piłsudskiego > Armii Krajowej > Czwartaków > Jana Pawła II > Wyszogrodzka > Harcerska > Borowicka > BOROWICZKI > Borowicka > Harcerska > Wyszogrodzka > Jana Pawła II > Czwartaków > Armii Krajowej > Wyszogrodzka > Piłsudskiego > Chopina > Dworcowa > Kilińskiego > Sienkiewicza > Bielska (węzeł Jachowicza) > Tysiąclecia > Miodowa > Mościckiego > Dobrzyńska > Medyczna > Gałczyńskiego > Batalionów Chłopskich > Gwardii Ludowej > Przemysłowa > KOSTROGAJ, ZAJEZDNIA (co 30 min.)
Czytaj także: Komunikacja Miejska wyciąga rękę do osób niewidomych
Linia 82 PODOLSZYCE > Czwartaków > Wyszogrodzka > Kilińskiego > Jachowicza > Bielska > Kwiatka > Kolegialna > Kilińskiego > Portowa > Popłacińska > Kolejowa > Cicha > Dobrzykowska > TOKARY > Dobrzykowska > Kościelna > Kolejowa > Popłacińska > Portowa > Kilińskiego > Sienkiewicza > Bielska > Jachowicza > Kilińskiego > Wyszogrodzka > Czwartaków > PODOLSZYCE (co 120 min.)
Linia 87 PODOLSZYCE > Czwartaków > Wyszogrodzka > Kilińskiego > Jachowicza > Bielska > Kwiatka > Kolegialna > Kilińskiego > Portowa > Popłacińska > Kolejowa > Kutnowska > Góry > CIECHOMICE > Góry > Kutnowska > Kolejowa > Cicha > Popłacińska > Portowa > Kilińskiego > Sienkiewicza > Bielska > Jachowicza > Kilińskiego > Wyszogrodzka > Czwartaków > PODOLSZYCE
Rozkłady jazdy linii specjalnych pojawią się na stronie KM Płock 14 grudnia.
Komunikat z dokładnym wykazem ostatnich kursów na liniach zamieścimy na stronie w dniu 19 grudnia, a także na przystankach autobusowych wraz z rozkładami linii specjalnych.
Czytaj także: Autobusy linii 21 pojadą objazdami do odwołania
Autobusy:
- w stronę Podolszyc, Borowiczek i Winiar (linia 81) odjeżdżać będą z węzła Jachowicza co 30 min. (o pełnej godzinie i 30 min. po niej),
- w stronę Radziwia i „starej” Wyszogrodzkiej (linie 82 i 87) co 60 min. (o pełnych godzinach).
- w stronę ul. Mickiewicza i Bielskiej (przy Kochanowskiego) (linia 80) co 60 min. (o pełnych godzinach).
Powyższe informacje należy wziąć pod uwagę planując podróż z przesiadką.
Czytaj także: Komunikacja Miejska wprowadza zmiany w rozkładach jazdy czterech linii
- 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia autobusy kursować będą wg rozkładu jazdy na NIEDZIELE z ograniczeniami zaznaczonymi w rozkładach jazdy literką „d” (dotyczy linii 2, 3, 5, 6, 7, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24)
W dniach 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia linie autobusowe 0, 10, 13, 26, 27 – nie będą kursowały.
- w noc sylwestrową zostaną uruchomione dodatkowe połączenia na linii N1, a także zostanie uruchomiona linia dodatkowa N2.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?