ZUS Płock mieści się przy Al. Stanisława Jachowicza 1. W tym materiale znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci szybko załatwić sprawę w ZUS. Sprawdź godziny otwarcia, telefony kontaktowe i zasięg terytorialny.

ZUS Płock - godziny otwarcia
ZUS Płock jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Interesanci przyjmowani są w poniedziałku w godzinach 8-17 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8-15.

ZUS Płock - godziny otwarcia, telefony kontaktowe i zasięg terytorialnyCzytaj także: WORD Płock - opłaty, telefony kontaktowe i godziny otwarcia

ZUS Płock - telefony kontaktowe
Z ZUS Płock można się kontaktować za pośrednictwem COT: 801 400 987 z telefonów stacjonarnych oraz pod numerem (22) 560 16 00 z telefonów stacjonarnych i komórkowych.

ZUS Płock - zasięg terytorialny
ZUS Płock ma pod sobą 12 jednostek. Są to ZUS Inspektorat w Ciechanowie, Gostyninie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Pułtusku, Sierpcu, Wyszkowie i Żurominie

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!