Linie sezonowe
Od soboty, 25 czerwca, Komunikacja Miejska w Płocku uruchamia dwie linie sezonowe - 43 i 44. Autobusy będą zawozić nas nad dwa zalewy - płocką Sobótkę i Grabinę. Zobaczcie, jakimi trasami będą podróżować!
Linia 43 - na Grabinę
- Dworzec kolejowy 01 (przystanek linii 20 przy dworcu) – Dworcowa – Jachowicza (przez przystanki Stanisławówka, Piękna, Jachowicza (teatr)) – Bielska (Ostatnia) – Kwiatka – Kolegialna (pl. Obr. Warszawy, Gradowskiego) – Kilińskiego (Zoo) – most Legionów J. Piłsudskiego – Kolejowa – Kutnowska – Grabina (przystanki w Grabinie w strefie taryfowej B)
- Grabina – Kutnowska (przez przystanek przy szkole) – Kolejowa – most Legionów J. Piłsudskiego – Kilińskiego (Ogródek jordanowski 04) – Sienkiewicza – Bielska – Jachowicza – Dworcowa – Dworzec kolejowy 01
Linia 44 - na Sobótkę
TRASA OKRĘŻNA
Dworzec kolejowy 01(przystanek linii 20 przy dworcu) – Mickiewicza (przez przystanki Obrońców Płocka, Stadion Miejski; Mickiewicza, szkoła) – Bielska (Mosty, Jachowicza (Bielska), Ostatnia) – Sienkiewicza – Nowowiejskiego – Łukasiewicza (przez przystanek Nowowiejskiego naprzeciwko Chemika) – Kobylińskiego – Topolowa – Kazimierza Wielkiego – Sobótka, zalew – Sobótka, plaża – Amfiteatr – Rybaki, molo – Mostowa – Kilińskiego (Ogródek jordanowski 04) – Sienkiewicza – Bielska – Jachowicza (teatr) – Obrońców Westerplatte – Mickiewicza – Dworzec kolejowy 04 i 01
Godziny kursowania:
- z Dworca kolejowego w kierunku Sobótki odjazdy codziennie od 10:11 co godzinę do 19:11
- z przystanku Mosty 01 na ul. Bielskiej w kierunku Sobótki odjazdy codziennie od 10:15 co godzinę do 19:15
- z Sobótki w kierunku centrum i Dworca kolejowego odjazdy codziennie od 10:26 co godzinę do 19:26
- z przystanku Rybaki, molo w kierunku centrum i Dworca kolejowego odjazdy codziennie od 10:32 co godzinę do 19:32
Dojazdy z Podolszyc - przykłady:
- liniami 19, 22, 33 do przystanku Bielska (ostatni przystanek na ul. Sienkiewicza), następnie przejście na przystanek Ostatnia (na ul. Bielskiej) na linię 44
- liniami14, 20, 26 do przystanku Dworzec kolejowy, z tego samego przystanku linią 44
- liniami3, 35 do przystanku Jachowicza (teatr), następnie przejście na przystanek Jachowicza (Bielska) (przystanek linii 19 na ul. Bielskiej) na linię 44
Dziennik Zachodni / Wielki Piątek
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?