Miedź Legnica - Wisła Płock: bez bramek w ostatnim meczu [ZDJĘCIA, WIDEO]

W ostatnim w 2013 roku meczu Wisła zremisowała na wyjeździe z Miedzią 0:0
W ostatnim w 2013 roku meczu Wisła zremisowała na wyjeździe z Miedzią 0:0 fot. Piotr Krzyżanowski / Polskapresse
Bez bramek w ostatnim meczu. Mecz Miedź Legnica - Wisła Płock zakończył się wynikiem 0:0. Tym samym "nafciarze" zakończyli 2013 rok na 6. miejscu w tabeli. Remisowi towarzyszą mieszanie uczucia.

Już na samym początku meczu Miedź Legnica - Wisła Płock podopieczni Marcina Kaczmarka powinni prowadzić. Niestety nie udało się wykorzystać żadnej z trzech dogodnych sytuacji. Żal zwłaszcza okazji Piotra Wlazło z 3. minuty meczu. Później w starciu Paweł Kaczmarek - Aleksander Ptak lepszy okazał się bramkarz Miedzi. Goście byli nieco lepsi, ale gola zdobyć się nie udało.

Miedź Legnica - Wisła Płock 0:0

W drugiej połowie kluczowa okazała sie 60. minuta, kiedy Cezary Stefańczyk otrzymał drugą żółtą kartę i Wisła przez pół godziny musiała sobie radzić bez jednego zawodnika. Inicjatywę przejęli gospodarze, którzy najlepszą okazję mieli w 77. minucie. Jakimś cudem Mateusz Szczepaniak nie był w stanie umieścić piłki w bramce. Ostatecznie mecz Miedź Legnica - Wisła Płock zakończył się bezbramkowym remisem.

Miedź: 30. Aleksander Ptak - 2. Krzysztof Wołczek, 24. Tomasz Midzierski, 3. Daniel Tanżyna, 20. Mariusz Zasada - 4. Wojciech Łobodziński (78, 27. Piotr Madejski), 16. Radosław Bartoszewicz, 8. Adrian Cierpka, 7. Mateusz Szczepaniak, 9. Adrian Łuszkiewicz (62, 29. Marcin Garuch) - 13. Zbigniew Zakrzewski (63, 10. Marcin Burkhardt).
Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 5. Bartłomiej Sielewski, 16. Fabian Hiszpański - 7. Krzysztof Janus (90, 3. Dawid Abramowicz), 18. Piotr Wlazło, 4. Jacek Góralski, 25. Filip Burkhardt (64, 24. Łukasz Nadolski), 8. Paweł Kaczmarek - 11. Marcin Krzywicki (79, 13. Tomasz Grudzień).
Żółte kartki: Wołczek - Stefański.
Czerwona kartka: Stefańczyk (60. minuta, za drugą żółtą).
Sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Widzów: ok. 1.200