Piłka nożna: Wisła Płock wygrała z OKS Olsztyn 5:2

Damian Kazak
Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo w meczu piłki nożnej: Wisła Płock kontra OKS Olsztyn.

Mecz Wisła Płock kontra OKS 1945 Olsztyn rozpoczął się w Płocku o 18.00, minutę później, dzięki rzutowi rożnemu, pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Marcin Pacan. Goście byli zszokowani swoją stratą w pierwszych chwilach meczu.

W 19. minucie goście zdecydowali się na kontrę i OKS wyrównał na 1:1 po bramce Łukasza Suchockiego, który wykorzystał niefortunne odbicie się piłki wprost pod jego nogi.

Wisła nie dawała za wygraną. Po dośrodkowaniu Soleckiego z rzutu rożnego gola strzela Piotr Karwan, tym samym płocczanie prowadzą 2:1 w 27. minucie gry. Lecz OKS także się nie poddaje, w 35. minucie remisuje z Wisłą 2:2.

Dalej mecz rozgrywa się już tylko i wyłącznie na korzyść Wisły Płock. Kolejne bramki dla gospodarzy padły w 47., 75. i 93. minucie zaraz przed gwizdkiem sędziego.