Pospolite ruszenie nie sprostało regularnej armii

Solidną lekcję gry w piłkę nożną dostali Niepasteryzowani od zespołu 300 Forma, który jest obecnym mistrzem Miasta Płocka. Rywale wzmocnieni ligowcami, pokazali różnicę skali między futbolem amatorskim a tym nieco bardziej profesjonalnym.

Goście w zasadzie dominowali od początku do końca, rozstrzygając losy spotkania już w pierwszej połowie meczu, która zakończyła się wynikiem 11:6 dla "Trzystu". Ciężko było zmotywować się gospodarzom na drugą połowę meczu. Niepasteryzowani chyba nie do końca podjęli walkę, przegrywając mecz 9:21. To był największy pogrom w historii klubu!

Skład: Przybiliński- Incognito, Samson, Rogala, Garwacki, Milewski, Drwęcki, Jankowski, Rudziński, Kaniewski, Malinowski, Białecki

Niepasteryzowani - 300 Forma 9:21 (6:11)
Bramki dla Niepasteryzowanych: Milewski x3, Rogala x2, Garwacki x2, Jankowski, Białecki

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?