Wisła Płock - Chojniczanka Chojnice: przegrana po fatalnej grze [FOTO]

Agata Witek
W sobotę 19 kwietnia Wisła Płock zmierzyła się z Chojniczanką Chojnice. Choć "nafciarze" wybiegli na boisko w roli lidera, po słabej grze przegrali z wynikiem 0:2. Zobacz zdjęcia z ostatniego meczu Wisły!

W sobotę Wisła Płock gościła na swoim boisku rywali z Chojnic. Po dwóch wygranych meczach z Kolejarzem Stróże i Puszczą Niepołomice „nafciarze” byli uznawani za liderów spotkania. Niestety, zagrali bardzo słabo i ostatecznie nie zdobyli ani jednego punktu.

Wisła Płock - Chojniczanka Chojnice 0:2

Pierwsza połowa minęła bezbramkowo. Jednak po przerwie Chojniczanka przeszła do ofensywy. Zwycięskie bramki zdobyli dla drużyny Adam Duda (’59) i Andrzej Rybski (’74).

Na 9. kolejek przed końcem sezonu Wisła z 36. punktami zajmuje 7. miejsce w tabeli 1. Ligi. Kolejny mecz rozegra już w środę 23 kwietnia w Grudziądzu. Z kolei w sobotę o godz. 17 „nafciarze” podejmą u siebie Termalicę Nieciecza.

Zobacz zdjęcia z przegranego meczu z Chojniczanką Chojnice.