Wisła zremisowała na własnym boisku z Olimpią Elbląg

Daniel Świerżewski
Polskapresse
W pierwszym w tym roku meczu I ligi Wisła Płock zremisowała z Olimpią Elbląg 1:1. Wynik ciężko uznać za sukces zważywszy na to, że elblążanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. „Nafciarze” takie mecze muszą wygrywać jeśli chcą spokojnie utrzymać się w lidze. Pozytywem po sobotnim meczu na pewno jest gol nowego zawodnika, Mosarta.

Brazylijczyk dał Wiśle prowadzenie w 23. minucie. Niestety chwilę po przerwie olimpijczycy zdołali wyrówać po golu Kolosova. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. Czerwonymi kartkami zostali ukarani Ariel Jakubowski i Witalij Nadzijewski.

Wisła Płock – Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)
1:0 Mosart (23.)
1:1 Kolosov (50.)

Wisła: Pesković - Jakubowski, Zembrowski, Radić, Jaroń – Ricardinho (54. Sekulski), Matuszek, David (58. Petasz), Matar, - Biliński, Mosart (58. Daniel)

Olimpia: Szamotulski – Barsukou, Derbich, Pacan (35. Tsishkevich), Bartosiak – Kaliadka (73. Chałas), Lyubenov (80. Banasiak), Nadzijewski, Czoska – Scherfchen, Kolosov

Żółte kartki: Mosart, Matar, Jakubowski – Barsuokou, Bartosiak, Kaliadka, Nadzijewski
Czerwona kartka: Jakubowski (dwie żółte), Nadzijewski (dwie żółte)

Widzów: ok. 3500

Codziennie najświeższe informacje z Płocka na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!