Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 16 i Senatu z okręgu nr 38

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Sprawdź, na kogo możesz głosować podczas wyborów parlamentarnych 13.10.2019. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 16 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 38. Na tych kandydatów głosować mogą wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: gostyniński, płocki, sierpecki, sochaczewski, żyrardowski oraz miasta na prawach powiatu: Płock. Wybory odbędą się 13 października, ale już teraz możesz poznać kandydatów, na których możesz zagłosować w swoim okręgu wyborczym. Pamiętaj, że udział w wyborach parlamentarnych jest jednym z najważniejszych obowiązków każdej Polki i każdego Polaka.

Do ciebie należy decyzja, na kogo zagłosujesz. Idź na wybory 13 października.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 16.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 16.
Granice tego okręgu to część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów:

  • ciechanowski,
  • gostyniński,
  • mławski,
  • płocki,
  • płoński,
  • przasnyski,
  • sierpecki,
  • sochaczewski,
  • żuromiński,
  • żyrardowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Płock.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Zgorzelski Piotr, Zągoty, parlamentarzysta
  2. Orliński Mirosław Adam, Sochaczew, prawnik
  3. Wojnarowski Konrad, Nosarzewo Borowe, prawnik
  4. Szczepankowski Zenon, Chorzele, nauczyciel fizyki i astronomii
  5. Wróblewska Maria Bożena, Sanniki, nauczyciel przedszkola
  6. Rzymowski Jerzy, Kuczbork Wieś, przedstawiciel władzy samorządowej
  7. Sierocka Iwona, Płock, przedstawiciel władzy samorządowej
  8. Lewandowski Łukasz, Ciechanów, Prezes
  9. Ryziński Jacek, Sochocin, urzędnik samorządowy
  10. Sosnowski Michał, Płock, prezes
  11. Szustakiewicz Wojciech, Mszczonów, inżynier rolnictwa
  12. Durczak Kuźmińska Katarzyna, Granice, nauczyciel
  13. Derlukiewicz Anna, Płock, dyrektor do spraw administracyjnych
  14. Koper Karolina Agnieszka, Nowe Święcice, pracownik samorządowy
  15. Rzeszotarski Piotr Łukasz, Sierpc, kierownik muzeum
  16. Mirgos-Kilanowska Nina, Franciszków, przedstawiciel władz publicznych
  17. Sosińska-Osiecka Agata Ewa, Płońsk, prezes
  18. Aptewicz Elżbieta Urszula, Mława, specjalista bankowości
  19. Smolińska Anna, Ciechanów, politolog
  20. Kominek Tomasz, Płock, dyrektor departamentu

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Szumowski Łukasz Jan, Warszawa, lekarz - specjalista kardiolog
  2. Małecki Maciej, Sochaczew, historyk
  3. Wąsik Maciej Roman, Warszawa, archeolog
  4. Opioła Marek, Warszawa, politolog
  5. Cicholska Anna Ewa, Regimin, parlamentarzysta
  6. Olejniczak Waldemar Ryszard, Sierpc, parlamentarzysta
  7. Kołakowski Robert Jerzy, Ciechanów, parlamentarzysta
  8. Romanowski Rafał, Maków Mazowiecki, polityk
  9. Ozdoba Jacek Dawid, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej
  10. Bieńkowski Krzysztof, Przasnysz, ekonomista
  11. Gajewska Maria Bożena, Sieraków, technik ogrodnik
  12. Mazurska Marlena, Gąbin, specjalista bankowości
  13. Kiełbiński Marek, Mława, nauczyciel historii
  14. Kulpa Wioletta Maria, Płock, kierownik marketingu
  15. Leśniewska Ewa Anna, Żuromin, nauczyciel nauczania początkowego
  16. Choiński Łukasz, Żyrardów, wyższy urzędnik samorządowy
  17. Marzęda-Przybysz Beata Katarzyna, Żyrardów, nauczyciel nauczania początkowego
  18. Kuźniewska Elżbieta, Koziebrody, nauczyciel matematyki
  19. Karpińska Jolanta, Nowa Sławogóra, specjalista bankowości
  20. Humięcki Waldemar Paweł, Warszawa, prezes

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Iwaniak Arkadiusz, Płock, ekonomista
  2. Brudnicki Adrian, Płock, inżynier budownictwa
  3. Augustyński Zbigniew, Płock, nauczyciel akademicki
  4. Linowska Małgorzata, Żyrardów, nauczyciel chemii
  5. Kwasiborski Krzysztof, Bielsk, specjalista administracji publicznej
  6. Antoszkiewicz Janina Franciszka, Ogorzelice, księgowa
  7. Kaniewski Piotr Julian, Płońsk, dziennikarz
  8. Łuczak Dariusz, Żyrardów, kierowca samochodu ciężarowego
  9. Jasińska Renata, Bronowo-Zalesie, ekonomista
  10. Nowak Eugeniusz Jan, Ciechanów, pedagog
  11. Głuskowska Renata Małgorzata, Łukomie, pielęgniarka
  12. Welenc Anna, Płock, pedagog
  13. Górecka Olga, Władysławów, fizjoterapeuta
  14. Andrzejczak Sebastian, Szulmierz, specjalista administracji publicznej
  15. Dobrowolski Mateusz, Warszawa, dziennikarz
  16. Kujawa Wioletta, Szydłowo, księgowa
  17. Królikowski Zbigniew, Gostynin, politolog
  18. Piórowicz Jerzy Wojciech, Białkowo, specjalista administracji publicznej
  19. Staniszewski Jan, Bulkowo-Kolonia, specjalista administracji publicznej
  20. Kiwit Marek, Ciechanów, inżynier rolnictwa

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Usiądek Paweł, Warszawa, analityk finansowy
  2. Smosarska Dorota, Pruszków, nauczyciel
  3. Ciechanowski Grzegorz, Bydgoszcz, kierowca
  4. Stelmach Tomasz Józef, Płock, elektronik
  5. Sękowski Krzysztof, Ciechanów, sanitariusz
  6. Rzeczkowski Paweł Janusz, Mieszki-Bardony, rolnik
  7. Szadkowska Katarzyna, Faustynowo, księgowa
  8. Florysiak Mirosława, Warszawa, grafik
  9. Szydłowska Beata Irena, Warszawa, kasjer-sprzedawca
  10. Zadrożny Bartosz, Płońsk, politolog
  11. Dłutowska Agnieszka, Warszawa, analityk finansowy
  12. Zagórski Adrian Paweł, Warszawa, pracownik administracyjny
  13. Makara Marek Janusz, Prażmów, dziennikarz
  14. Bartosewicz Monika Danuta, Legionowo, analityk finansowy
  15. Grotkowska-Puścikowska Joanna Ewa, Warszawa, inżynier inzynierii środowiska
  16. Spaliński Krzysztof Kazimierz, Warszawa, inżynier mechanik
  17. Dłutowska Anna, Działdowo, nauczyciel
  18. Adamska Anna Ewa, Bydgoszcz, technik ekonomista
  19. Kowalski Krzysztof Franciszek, Płock, technik technologii chemicznej
  20. Wałkuski Jerzy, Lipowiec Kościelny, lekarz weterynarii

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Kierwiński Marcin Piotr, Warszawa, inżynier elektronik
  2. Gapińska Elżbieta Teresa, Płock, pedagog
  3. Rusinowska Beata Małgorzata, Żyrardów, pedagog
  4. Krzemiński Adam, Ciechanów, nauczyciel matematyki
  5. Korajczyk-Szyperska Agnieszka, Gostynin, kierownik ds. rozwoju
  6. Zielski Dariusz, Sochaczew, specjalista ds. logistyki
  7. Baczewski Marcin, Sierpc, ekonomista
  8. Gmurczyk Arkadiusz, Płock, artysta fotografik
  9. Rzeplińska Małgorzata Zofia, Przążewo, rolnik
  10. Ciesielski Rafał, Mława, prawnik
  11. Legięć-Doroba Kinga, Mszczonów, agent nieruchomości
  12. Woźnowski Rafał Mariusz, Lubowidz, filozof
  13. Kwarcińska-Kulis Katarzyna Joanna, Płock, fizyk
  14. Pawlak Urszula Henryka, Olszowiec, ekonomista
  15. Oniszk Wiktor, Płock, student
  16. Adamiak Paulina Ada, Raciąż, prawnik
  17. Piotrowski Marcin Hubert, Brudzeń Duży, historyk
  18. Pogonowski Mariusz, Płock, aktor
  19. Pietraszek Stanisław Władysław, Żuromin, chemik
  20. Raboszuk Wiesław Mariusz, Warszawa, inżynier rolnictwa

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. Kłobukowski Paweł, Wyszogród, inżynier mechanik
  2. Gąsiorowski Marek, Sierpc, nauczyciel
  3. Jakubowska Izabela, Ciechanów, historyk
  4. Kuśmirek Andrzej Mikołaj, Sochaczew, przedstawiciel handlowy
  5. Długołęcki Mariusz, Warszawa, prawnik
  6. Kossecki Paweł Antoni, Warszawa, nauczyciel akademicki
  7. Dąbrowska Żaneta, Dobrosielice I, specjalista do spraw sprzedaży
  8. Pietrus Artur, Żyrardów, specjalista BHP
  9. Kubiak Monika, Iłża, specjalista resocjalizacji
  10. Lubowiedzki Daniel, Dzierzgowo, technik budowlany
  11. Koziński Przemysław Piotr, Płock, prawnik
  12. Leńska Elżbieta, Płock, opiekun osoby starszej
  13. Wiśniewski Mateusz, Mszczonów, mechanik
  14. Bilińska Arleta Agnieszka, Płońsk, handlowiec
  15. Kacperczyk Krystyna Barbara, Warszawa, sportowiec
  16. Nasierowska Dorota, Koźniewo-Łysaki, animator
  17. Zalikhov Robert, Warszawa, student
  18. Papierowska Kinga, Iłów, student
  19. Latarski Tomasz, Kłaczkowo, elektromechanik
  20. Jankowski Artur, Płońsk, technik mechanik

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 38.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 38.
Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • gostyniński,
  • płocki,
  • sierpecki,
  • sochaczewski,
  • żyrardowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Płock.

Martynowski Marek Eryk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: parlamentarzysta

Pawlak Waldemar

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Miejsce zamieszkania: Kamionka
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: rolnik

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 16 i Senatu z okręgu nr 38 - Płock Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3