Wisła wygrała sparing z Pelikanem Łowicz

W kolejnym meczu sparingowym piłkarze Wisły pokonali w Płocku Pelikan Łowicz 2:0.

W spotkaniu z powodu kontuzji nie mogli wystąpić Filip Burkhardt, Janusz Dziedzic i Łukasz Nadolski. Lekko podziębiony jest też Rafał Zembrowski. Całą drugą połowę rozegrał za to Paweł Bojaruniec. Wychowanek Wisły rundę jesienną spędził na wypożyczeniu w Lechu Rypin, a teraz stara się przekonać do siebie trenera Marcina Kaczmarka.

Pierwszego gola w 30. minucie zdobył Bartłomiej Sielewski, który bezbłędnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Marcinie Krzywickim. W 77. minucie po indywidualnej akcji wynik ustalił Daniel Mitura.

Wisła Płock - Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)

1:0 Bartłomiej Sielewski 30. (karny po faulu Mykoły Dremluka na Marcinie Krzywickim)
2:0 Daniel Mitura 77. (bez asysty)

Wisła: Kiełpin (46. Struski) - Śnieć (46. Bojaruniec), Magdoń, Radić (60. Wawrzyński), Mysona - Sielewski (75. Pomorski), Góralski - Janus (55. Kalista), Sekulski, Hiszpański (46. Mitura) - Krzywicki (55. Grudzień).

Pelikan: Różalski - Kowalczyk, Brodecki, Dremluk, Ceglarz - Wyszogrodzki, Łakomy, Pomianowski, Adamczyk - Solecki, Jackiewicz.
Grali także: Jędrzejewski, Bojańczyk, Fabijański, Kopeć, Kosiorek i Maksymow