Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MON-POL Płock - KKS Olsztyn: krok w kierunku utrzymania [ZDJĘCIA]

MON-POL Płock - KKS Olsztyn 65:63
MON-POL Płock - KKS Olsztyn 65:63 fot. Rafael Dominik
Mecz MON-POL Płock - KKS Olsztyn zakończył się wygraną płocczanek 65:63. Zespół zrobił duży krok w kierunku utrzymania w I lidze. Do rozegrania zostało jeszcze sześć spotkań.

Początek meczu MON-POL Płock - KKS Olsztyn nie zapowiadał wcale, że to gospodynie będą się cieszyć z końcowego sukcesu. Dwie pierwsze kwarty zakończyły się wygraną zespołu z Olsztyna, kolejno 19:15 i 18:17. Lekka poprawa nastrojów nastąpiła po trzeciej kwarcie, zremisowanej 14:14. Wciąż jednak do zwycięstwa było daleko. Rywalki prowadziły pięcioma punktami i potrzebna była naprawdę dobra kwarta w wykonaniu koszykarek MON-POL. Na szczęście udało się! Gospodynie wygrały ostatnią odsłonę 19:12 i zwyciężyły w całym meczu 65:63. Wygrana przybliżyła płocczanki do utrzymania w I lidze.

Mon-Pol Płock - KKS Olsztyn 65:63 (15:19, 17:18, 14:14, 19:12)