Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MON-POL Płock - GTK Gdynia: zwycięstwo na koniec rundy zasadniczej [ZDJĘCIA]

MON-POL Płock - GTK Gdynia 65:54
MON-POL Płock - GTK Gdynia 65:54 fot. Rafael Dominik
MON-POL Płock - GTK Gdynia 65:54. Płocczanki odniosły ważne zwycięstwo w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Teraz przed nimi ciężka walka o utrzymanie, ale wygrana na pewno doda zawodniczkom pewności siebie.

Gospodynie na pewno miały w głowach porażkę, którą odniosły w pierwszej konfrontacji z zespołem z Gdyni. Niedzielny mecz był niezwykle wyrównanym spotkaniem. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 14:14, w drugiej minimalnie lepsze były gdynianki, a trzecią odsłonę jednym punktem wygrał MON-POL. Kluczowa okazała się ostatnia kwarta. Płocczanki wygrały ją 20:8 i mogły podnieść ręce w geście triumfu. Teraz czeka je ciężka walka o zachowanie miejsca w I lidze.

MON-POL Płock - GTK Gdynia 65:54 (14:14, 14:16, 17:16, 20:8)
MON-POL: Janas 17, Pytlarczyk 16, Ostrowska 14, Sikorska 8, Kutycka 4 oraz Jasnowska 4, Wilamowska 2, Moszak, Trzeciak, Gawska, Gruchot, Iwan
Gdynia: Stępień 16, Grabowska 13, Jackowska 12, Maryniewska 5, Szelągowska 4 oraz Kochner 2, Predehl 2, Podgórna, Budzisz, Sokołowska, Derkowska