Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Głogowie
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Głogowie podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- ROKASZEWICZ Rafael Ryszard - KWW RAFAELA ROKASZEWICZA: 62,6% (13 284 głosów)
- ZUBOWSKI Wojciech Michał - KWW WOJCIECHA ZUBOWSKIEGO: 24,65% (5 231 głosów)
- BACZYŃSKA Żaneta - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 8,87% (1 882 głosów)
- BORYSIEWICZ Adam - KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 3,87% (822 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- NOWAK Bogusław: pozycja 1 : 0,81% (276 głosów)
- BORYSIEWICZ Natalia: pozycja 2 : 0,81% (276 głosów)
- MIECHOWICZ Maciej: pozycja 3 : 0,81% (276 głosów)
- KRZYSZKOWSKI Michał Kuba: pozycja 4 : 0,81% (276 głosów)
- OLEJNICZAK Urszula: pozycja 5 : 0,81% (276 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MAJEWSKI Sławomir: pozycja 1 : 4,74% (1 604 głosów)
- NAWOJ-WIŚNIEWSKA Aleksandra Anastazja: pozycja 2 : 4,74% (1 604 głosów)
- OGIELSKI Dawid Adrian: pozycja 3 : 4,74% (1 604 głosów)
- KIERUŃCZYK-RATAJCZAK Anna Maria: pozycja 4 : 4,74% (1 604 głosów)
- MALIŃSKA Bogusława: pozycja 5 : 4,74% (1 604 głosów)
- BURA Julia Joanna: pozycja 6 : 4,74% (1 604 głosów)
- RYBKA Szymon: pozycja 7 : 4,74% (1 604 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZUBOWSKIEGO:
- SARZYŃSKI Krzysztof Tomasz: pozycja 1 : 4,24% (1 435 głosów)
- WALACIK Maciej Ryszard: pozycja 2 : 4,24% (1 435 głosów)
- RZEPA Jan Józef: pozycja 3 : 4,24% (1 435 głosów)
- MICHALAK Maria: pozycja 4 : 4,24% (1 435 głosów)
- ŚLUSARZ Natalia Joanna: pozycja 5 : 4,24% (1 435 głosów)
- BORAWSKA Małgorzata: pozycja 6 : 4,24% (1 435 głosów)
- SZCZEPANOWSKI Remigiusz Tadeusz: pozycja 7 : 4,24% (1 435 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAELA ROKASZEWICZA:
- MOSKWA Bartosz Remigiusz: pozycja 1 : 4,73% (1 603 głosów)
- PREJS Zbigniew: pozycja 2 : 4,73% (1 603 głosów)
- CHUDZIŃSKA Małgorzata Marzena: pozycja 3 : 4,73% (1 603 głosów)
- PŁATEK Grzegorz Zdzisław: pozycja 4 : 4,73% (1 603 głosów)
- BRYCZKOWSKA Inez Jolanta: pozycja 5 : 4,73% (1 603 głosów)
- SKRZYNIARZ Irena: pozycja 6 : 4,73% (1 603 głosów)
- PARYSEK Robert: pozycja 7 : 4,73% (1 603 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MARSZAŁEK Marian Edmund: pozycja 1 : 0,48% (235 głosów)
- WOLSKA Karolina Angelika: pozycja 2 : 0,48% (235 głosów)
- KRZYSZKOWSKI Jacek Adam: pozycja 3 : 0,48% (235 głosów)
- CIEĆKO Aneta: pozycja 4 : 0,48% (235 głosów)
- KOZIK Oskar Marcel: pozycja 5 : 0,48% (235 głosów)
- WŁADYKA Agnieszka Czesława: pozycja 6 : 0,48% (235 głosów)
- BORYSIEWICZ Sonia Ewa: pozycja 7 : 0,48% (235 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BACZYŃSKA Żaneta: pozycja 1 : 3,32% (1 626 głosów)
- HEJMEJ Bartosz Stanisław: pozycja 2 : 3,32% (1 626 głosów)
- KOWALSKI Jakub Konrad: pozycja 3 : 3,32% (1 626 głosów)
- PRZYBYŁOWICZ-SZEWCZYK Monika: pozycja 4 : 3,32% (1 626 głosów)
- PARCHIMOWICZ Szczepan Józef: pozycja 5 : 3,32% (1 626 głosów)
- GÓRAWSKI Stefan Stanisław: pozycja 6 : 3,32% (1 626 głosów)
- FRANKOWSKA Magdalena Sabina: pozycja 7 : 3,32% (1 626 głosów)
- MATUSIAK Aleksandra Jadwiga: pozycja 8 : 3,32% (1 626 głosów)
- CZAJKOWSKA Aleksandra Maria: pozycja 9 : 3,32% (1 626 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZUBOWSKIEGO:
- KOGUT Łukasz Marcin: pozycja 1 : 3,28% (1 607 głosów)
- RUDZIŃSKA Bożena Beata: pozycja 2 : 3,28% (1 607 głosów)
- GROSS Teofil Janusz: pozycja 3 : 3,28% (1 607 głosów)
- KĘDZIORA Gabriela Justyna: pozycja 4 : 3,28% (1 607 głosów)
- KARNICKA Danuta Wanda: pozycja 5 : 3,28% (1 607 głosów)
- PISZLEWICZ Anna Agnieszka: pozycja 6 : 3,28% (1 607 głosów)
- SERAFIN Czesław: pozycja 7 : 3,28% (1 607 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAELA ROKASZEWICZA:
- ROKASZEWICZ Rafael Ryszard: pozycja 1 : 4,86% (2 380 głosów)
- ZIMNA Anna: pozycja 2 : 4,86% (2 380 głosów)
- KOHLMAN Piotr Rafał: pozycja 3 : 4,86% (2 380 głosów)
- WOJTYSIAK Marta Agnieszka: pozycja 4 : 4,86% (2 380 głosów)
- TACHMAŃSKA Iwona Dorota: pozycja 5 : 4,86% (2 380 głosów)
- LEŚKÓW Marcin: pozycja 6 : 4,86% (2 380 głosów)
- KRZEMIEŃ Barbara Marzena: pozycja 7 : 4,86% (2 380 głosów)
- KARKOCKI Michał Tomasz: pozycja 8 : 4,86% (2 380 głosów)
- SZULC Leszek: pozycja 9 : 4,86% (2 380 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MIECHOWICZ Anna: pozycja 1 : 0,56% (221 głosów)
- KOŁODZIEJCZYK Grażyna: pozycja 2 : 0,56% (221 głosów)
- FIAŁKOWSKI Mikołaj Andrzej: pozycja 3 : 0,56% (221 głosów)
- LAJZNER Krzysztof Daniel: pozycja 4 : 0,56% (221 głosów)
- TUMIŁOWICZ Krzysztof Paweł: pozycja 5 : 0,56% (221 głosów)
- GRZEGOREK Agnieszka Ewa: pozycja 6 : 0,56% (221 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MICHAŁOWSKA Joanna Iwona: pozycja 1 : 3,76% (1 475 głosów)
- OLCZAK Tomasz Kamil: pozycja 2 : 3,76% (1 475 głosów)
- LECZYK Arkadiusz: pozycja 3 : 3,76% (1 475 głosów)
- BORKOWSKI Edward Marcin: pozycja 4 : 3,76% (1 475 głosów)
- BAKUSIEWICZ Dawid Piotr: pozycja 5 : 3,76% (1 475 głosów)
- CZEKAŃSKA-SMYKALLA Bożena: pozycja 6 : 3,76% (1 475 głosów)
- KŁOSOWSKI Filip Robert: pozycja 7 : 3,76% (1 475 głosów)
- DOBROWLAŃSKA Magdalena: pozycja 8 : 3,76% (1 475 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZUBOWSKIEGO:
- ZUBOWSKI Marcin Marek: pozycja 1 : 3,7% (1 452 głosów)
- RYBAK Kacper Mieczysław: pozycja 2 : 3,7% (1 452 głosów)
- MOCHOL-KĘDZIORA Alicja: pozycja 3 : 3,7% (1 452 głosów)
- HŁADCZUK Renata Beata: pozycja 4 : 3,7% (1 452 głosów)
- ŻYWINA Beata: pozycja 5 : 3,7% (1 452 głosów)
- WÓJCIK Arkadiusz: pozycja 6 : 3,7% (1 452 głosów)
- GAWRON Przemysław Maciej: pozycja 7 : 3,7% (1 452 głosów)
- SADOWSKI Jakub Janusz: pozycja 8 : 3,7% (1 452 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAELA ROKASZEWICZA:
- CZAJA Dariusz Andrzej: pozycja 1 : 4,62% (1 813 głosów)
- GRZYBOWSKI Kamil Dawid: pozycja 2 : 4,62% (1 813 głosów)
- PALUCH Adam Sebastian: pozycja 3 : 4,62% (1 813 głosów)
- WRZESIŃSKA Elżbieta: pozycja 4 : 4,62% (1 813 głosów)
- SZUBERT Paweł: pozycja 5 : 4,62% (1 813 głosów)
- DANIELAK Łucja: pozycja 6 : 4,62% (1 813 głosów)
- PIOTROWSKA-ZDYB Sandra Malwina: pozycja 7 : 4,62% (1 813 głosów)
- AKIELASZEK Jerzy Szczepan: pozycja 8 : 4,62% (1 813 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BORYSIEWICZ Adam: pozycja 1 : 1,14% (389 głosów)
- NOWAK-KUŚMIERZ Monika Elżbieta: pozycja 2 : 1,14% (389 głosów)
- LISIEWICZ Weronika: pozycja 3 : 1,14% (389 głosów)
- MAZUR Monika Elżbieta: pozycja 4 : 1,14% (389 głosów)
- BRZEZIŃSKI Przemysław Bartosz: pozycja 5 : 1,14% (389 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GÓRAWSKI Michał Kamil: pozycja 1 : 4,72% (1 619 głosów)
- BROK Anna: pozycja 2 : 4,72% (1 619 głosów)
- ADAMUS Gabriela: pozycja 3 : 4,72% (1 619 głosów)
- TARASZKIEWICZ Elżbieta Irena: pozycja 4 : 4,72% (1 619 głosów)
- MALIŃSKI Piotr: pozycja 5 : 4,72% (1 619 głosów)
- OPALA Tomasz Michał: pozycja 6 : 4,72% (1 619 głosów)
- ZWOLIŃSKI Paweł Tadeusz: pozycja 7 : 4,72% (1 619 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZUBOWSKIEGO:
- PENZA Norbert Marek: pozycja 1 : 4,3% (1 474 głosów)
- KOLIŃSKI Andrzej Wojciech: pozycja 2 : 4,3% (1 474 głosów)
- BUDA Andrzej Sergiusz: pozycja 3 : 4,3% (1 474 głosów)
- NOWAK Jadwiga: pozycja 4 : 4,3% (1 474 głosów)
- GRZYWACZ Regina: pozycja 5 : 4,3% (1 474 głosów)
- SOBUŚ-GOŁĄBEK Monika Agnieszka: pozycja 6 : 4,3% (1 474 głosów)
- PIETRZAK Emil Krzysztof: pozycja 7 : 4,3% (1 474 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAELA ROKASZEWICZA:
- SZMOŁDA Janusz Ryszard: pozycja 1 : 4,45% (1 525 głosów)
- GAWRON Jerzy: pozycja 2 : 4,45% (1 525 głosów)
- STOLAREK Tomasz Piotr: pozycja 3 : 4,45% (1 525 głosów)
- STOJANOWSKA-KISŁO Joanna Ewa: pozycja 4 : 4,45% (1 525 głosów)
- TODOROV Ewa Lidia: pozycja 5 : 4,45% (1 525 głosów)
- LEMBICZ-STANIUKIEWICZ Magdalena: pozycja 6 : 4,45% (1 525 głosów)
- SZATYŃSKI Marcin: pozycja 7 : 4,45% (1 525 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?