Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dwie porażki MON-POL na początek turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Płocka

Daniel Świerżewski
Od dwóch porażek swoje zmagania w I Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Płocka rozpoczął zespół MON-POL Płock. Nasze zawodniczki nie miały łatwego zadania, w zawodach grają drużyny na co dzień występujące w I lidze. MON-POL występuje klasę niżej, ale dziewczęta walczyły bardzo dzielnie.

Pierwszym przeciwnikiem płocczanek były zawodniczki AZS UW Warszawa. Pierwsze dwie kwarty były bardzo obiecujące. MON-POL walczył z warszawiankami jak równy z równym i bez kompleksów. Po dwóch kwartach AZS prowadził jedynie trzema punktami. Trzecia i czwarta część meczu wygląda już jednak dużo gorzej. Warszawianki narzuciły swoje tempo, którego dziewczyny z MON-POL po prostu nie wytrzymały. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 80-52 dla AZS.

Mon-Pol Płock – AZS UW Warszawa 58-80 (25-26, 18-20, 8-14, 7-20)

Później na parkiet wyszły zawodniczki KKS Apteki Arnika Olsztyn i MKK Siedlce. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszły siedlczanki, które wygrały 108-63. Mecz numer trzy to pojedynek MKK Siedlce z AZS UW Warszawa, który zakończył się wygraną MKK 82-70.

Wieczorem drugą porażkę poniosły koszykarki MON-POL. Tym razem lepsze okazały się olsztynianki, które wygrały 103-73.

Mon-Pol Płock –KKS Apteki Arnika Olsztyn 73-103 (25-33,13-22, 20-20, 15-28)

Codziennie najświeższe informacje z Płocka na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!