Niepasteryzowani Płock wygrali z TGZ Skarpa [ZDJĘCIA]

Niepasteryzowani Płock wygrali z TGZ Skarpa
Niepasteryzowani Płock wygrali z TGZ Skarpa materiały prasowe
Mecz Niepasteryzowani Płock - TGZ Skarpa przypadł na najcieplejszy dzień tego roku. W tropikalnych waunkach lepiej odnaleźli się "piwosze", którzy wygrali 12:8.

Tradycyjnie przez pierwsze minuty obie ekipy badały swoje możliwości piłkarskie. Niepasteryzowani Płock przystąpili do meczu mocno osłabieni brakiem czterech podstawowych zawodników, co zaważyło na wyniku pierwszej połowy. Pierwszą bramkę bardzo szybko strzelił Sadowski, dzięki czemu spotkanie zaczęło się zgodnie z założeniami. Kolejne minuty przyniosły nieoczekiwany zwrot akcji. Gra Niepasteryzowanych załamała się, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy TGZ Skarpa, wygrywając pierwszą połowę 5:3.

Mocna wymiana zdań w przerwie, determinacja w działaniu, przyniosła zmiany. Niepasteryzowani Płock, którzy byli faworytami tego pojedynku stopniowo zaczęli odrabiać straty, a z czasem wyszedł na prowadzenie. Charakter i doświadczenie zaowocowało wygraną 12:8. Cieszy fakt, że Niepasteryzowani Płock potrafili podnieść się z beznadziejnej sytuacji. Przełamał się także Garwacki, u którego niemoc strzelecka trwała już dłuższy czas. Z dobrej strony pokazał się debiutujący Milewski

Niepasteryzowani Płock 12:8 TGZ Skarpa
Bramki: Białecki x2, Garwacki x2, Kaniewski x2, Milewski B x2, Sadowski, Incognito, Wieczorek, Samson