Wielkie emocje na trasie płockiego triathlonu. Wygrywa płocczanin! [ZDJĘCIA]

red
Łukasz Kalaszczyński wygrał 11. edycję Triathlonu o Puchar Prezydenta Miasta Płocka. W zawodach wzięło udział 129 śmiałków, którzy mieli do pokonania 0,75 km pływania, 20 km jazdy na rowerze oraz 5 km biegu. Bezapelacyjnym zwycięzcą został płocczanin Łukasz Kalaszczyński (1:05:23), który zdecydowanie wyprzedził Pawła Kuratczyka (1:10:25) z Warszawy i Szymona Klimkowskiego (1:10:38) z Polic. W dużym gronie startujących najszybszą kobietą okazała się jedenasta na mecie Maria Pytal (1:13:45) ze Starachowic, za którą na podium uplasowały się szesnasta Katarzyna Czerwińska (1:16:21) z Warszawy oraz dwudziesta pierwsza Julia Włodarczyk (1:17:22) z Łodzi. Zobaczcie zdjęcie z tego wydarzenia!