Wisła Płock - Kolejarz Stróże: wygrana w pierwszym sparingu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wisła Płock wygrała w pierwszym sparingu 2:0
Wisła Płock wygrała w pierwszym sparingu 2:0 fot. Emil Grochowski
Sparing Wisła Płock - Kolejarz Stróże za nami. "Nafciarze" wygrali 2:0 i zaprezentowali się całkiem dobrze. Wygrana w pierwszym sparingu cieszy i jest dobrym prognostykiem przed zbliżającym się sezonem. Kolejnym sparingpartnerem Wisły będzie w środę Stomil Olsztyn.

Sparing Wisła Płock - Kolejarz Stróże był okazją do przetestowania trzech zawodników. W barwach beniaminka I ligi zagrali Michał Szałek, Bartek Grzelak i tajemniczy piłkarz, którego personaliów klub na razie nie ujawnia.

Pierwsza bramka padła w 34. minucie po indywidualnej akcji Janusza Dziedzica. Prowadzenie tuż po przerwie podwyższył Bartłomiej Sielewski, który wykorzystał rzut karny.

Sparing Wisła Płock - Kolejarz Stróże był dopiero pierwszym testem przed sezonem 2013/2014. Wygrana z pewnością cieszy i pozwala z dużymi nadziejami oczekiwać inauguracji rozgrywek.