Mistrzostwa Polski Juniorów. Kluczowe rozstrzygnięcia za nami! [ZDJĘCIA]

W sobotę odbyły się kluczowe rozstrzygnięcia w ramach Final4 Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej. Mistrzami Polski została drużyna KS Vive Kielce, a podium uzupełniły MKS Pałac Młodzieży Tarnów i Orlen Wisła Płock. Zobaczcie naszą obszerną fotorelację z tego wydarzenia!

Orlen Wisła Płock 33:32 MSPR Siódemka-Huras Legnica

Od początku spotkanie o brązowy medal nie układało się po myśli młodych Nafciarzy, którzy tracili do rywali kilka bramek i wynik ten utrzymywał się przez całą część spotkania, a do szatni zespoły schodziły przy prowadzeniu 16:12 legniczan. W drugiej połowie Wisła mozolnie odrabiała straty, lecz gdy zbliżała się na jedno trafienie, przeciwnicy ponownie im odskakiwali. Ostatecznie jednak, po szalonej i bardzo emocjonującej końcówce, gospodarze wywalczyli brązowy medal.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia mistrzostw!

Mistrzostwa Polski Juniorów. Kluczowe rozstrzygnięcia za nam...

MKS Pałac Młodzieży Tarnów 26:32 KS Vive Kielce

W pierwszej połowie starcia o złoto z bardzo dobrej strony pokazała się tarnowska młodzież, która od początku do końca tej części gry utrzymywała prowadzenie i ostatecznie do szatni schodziła, prowadząc 13:10. Po przerwie jednak kielczanie szybko zaczęli przeważać i najpierw skutecznie odrobili straty, a następnie uciekli przeciwnikom na bezpieczną przewagę, którą kontrolowali już do końca i zapewnili sobie tytuł najlepszej młodzieżowej drużyny w Polsce.