Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MON-POL Płock - KKS Olsztyn: fatalne zakończenie roku [ZDJĘCIA]

MON-POL Płock - KKS Olsztyn 57:62
MON-POL Płock - KKS Olsztyn 57:62 fot. Rafael Dominik
Fatalne zakończenie roku w wykonaniu płockich koszykarek. Mecz MON-POL Płock - KKS Olsztyn zakończył się wynikiem 57:62. Nie udał się więc rewanż za pierwszy mecz, który płocczanki przegrały 61:65.

Porażka w meczu MON-POL Płock - KKS Olsztyn boli tym bardziej, że po pierwszej połowie gospodynie prowadziły 40:21. Po zmianie stron obraz gdy zmienił się nie do poznania. MON-POL miał duże trudności ze zdobywaniem punktów, a rywalki z każdą minutą zmniejszały dystans dzielący obie drużyny. W trzeciej i czwartej kwarcie płocczanki zdobyły w sumie 15 punktów i przegrały 57:62.

Mon-Pol Płock - KKS Olsztyn 57:62 (25:12, 15:17, 9:18, 8:15)
Płock: Pytlarczyk 17, Janas 14, Sikorska 10, Ostrowska 4, Kutycka 2 oraz Jasnowska 10, Moszak, Gruchot