Niepasteryzowani wygrali mimo dużych ubytków w kadrze

Tylko siedmiu Niepasteryzowanych stawiło się na 2-majowy mecz z drużyną FC Fan Soccer. Uboga kadra meczowa, spędzała sen z powiek trenerowi. Tym bardziej, że goście wystawili tego dnia 15-osobowy zespół.

Wydawać by się mogło, że o zwycięstwo w tym meczu będzie niezwykle ciężko, a trzy punkty mogą być tylko i wyłącznie zasługą dobrej taktyki, oraz doskonałemu wypełnianiu założeń nakreślonych w szatni. Śmiało można napisać, iż rzadko się zdarza w rozgrywkach playarena, aby wynik 0:0 utrzymywał się przez pierwsze 20 minut! Bardzo uważna gra z tyłu, konsekwencja i upór sprawiły, że Niepasteryzowani wygrali pierwszą połowę 3:0.

Druga odsłona zaczęła się świetnie dla gospodarzy, którzy powiększyli przewagę do 7:0 W tym momencie szyki Niepasteryzowanych załamały się , a taktyka zeszła na drugi plan. Niefrasobliwe zagrania, nonszalancja w grze sprawiła, iż do głosu doszli Fani Soccera, strzelając raz za razem kolejne bramki. Dzięki ogromnej walce kilku zawodników Niepasteryzowanych, którzy przejęli ciężar gry na swoje barki, mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 12:6. Mimo cennych trzech punktów, nastroje u zwycięzców były minorowe.