Świetny początek wiosny Niepasteryzowanych. Hermana bez szans

Niepasteryzowani - Hermana 18:4
Niepasteryzowani - Hermana 18:4 flixo.pl
Niepasteryzowani Płock mają za sobą rozegrane pierwsze spotkanie ligowe. Styl gry zostawiał dużo do życzenia, jednakże zwycięzców się nie sądzi. Piękna, piknikowa pogoda sprawiła, iż obydwie ekipy ochoczo stawiły się na orliku w Liszynie.

Drużyna gości dopiero co poznała smaku gry w pierwszej lidze. Zachęcona zwycięstwem z FC Fan Soccer (6:4), a następnie dotkliwą porażką z drużyną Tysiąclecia (1:22). Do meczu z Niepasteryzowanymi przystąpiła bardzo skupiona, pragnąc zmyć plamę po ostatnim spotkaniu.

Pierwsza połowa to ewidentne badanie przeciwnika, gdyż drużynom nigdy wcześniej nie przyszło grać między sobą. Po bardzo chaotycznym początku meczu, akcje gospodarzy zazębiały się, chociaż do formy z jesieni jeszcze daleko. Do przerwy przewagę na boisku udokumentowali gospodarze, ustalając wynik 6:2 dla Niepasteryzowanych.

Druga połowa toczyła się ewidentnie pod dyktando jednej drużyny, która stopniowo powiększała swoją przewagę bramkową. Okrasą spotkania była ostania bramka meczu strzelona przez drużynę z Hermana, w samo okienko bramki.

Dwie bramki strzelił Drwęcki, który zadedykował je swojemu nowo naradzonemu synkowi. Gratulujemy!

Doszło także do przejęcia korony króla strzelców drużyny Niepasteryzowanych. Jabłonowski, dzięki dwóm zdobytym bramkom, prowadzi on w klasyfikacji z dorobkiem 16 bramek z 14 meczach.

Niepasteryzowani Płock 18:4 Hermana (6:2)
Bramki: Rogala x4, Garwacki x3, Milewski x3, Jabłonowski x2, Kaniewski x2, Rudziński x1, Jankowski x1
Niepasteryzowani: Przybiliński (zawodnik meczu) - Drwęcki, Jankowski, Kaniewski, Rudziński, Rogala, Samson, Milewski, Garwacki, Jabłonowski

Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie obrońca mistrzostwa- drużyna 300 Forma.