Ostre strzelanie Wisły w sparignu z Błękitnymi

Festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy Wisły Płock w meczu z Błękitnymi Gąbin. "Nafciarze" wygrali 9:0 czym udowodnili ogromny głód piłki. Pozostaje mieć nadzieję, że wiosna wreszcie przyjdzie i kolejnych ligowych kolejek już nie będzie trzeba odwoływać.

Sobotnie strzelanie rozpoczął Janusz Dziedzic w 17. minucie. Do przerwy "nafciarze" prowadzili "tylko" 3:0. Druga połowa to jeszcze lepsza skuteczność płocczan. Goście najlepszą okazję do zdobycia gola mieli w 55. minucie, ale Paweł Winnicki nie wykorzystał rzutu karnego. Strzał obronił Daniel Szczepankiewicz.

Wisła Płock - Błękitni Gąbin 9:0 (3:0)
1:0 Janusz Dziedzic 17. (bez asysty)
2:0 Krzysztof Janus 35. (asysta Fabian Hiszpański)
3:0 Marko Radić 38. (asysta Łukasz Nadolski)
4:0 Daniel Mitura 55. (asysta Tomasz Grudzień)
5:0 Łukasz Sekulski 60. (asysta Marcin Krzywicki)
6:0 Daniel Mitura 70. (asysta Marcin Krzywicki)
7:0 Marcin Krzywicki 72. (bez asysty)