Wisła Płock II zremisowała z Kasztelanem Sierpc 1:1

W meczu 14. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi piłkarze Wisły II zremisowali w Sierpcu z Kasztelanem 1:1. Bramkę na wagę punktu zdobył w 78. minucie Jakub Kustra.

Spotkanie na samym początku było wyrównane. Od 15. minuty płocka ekipa przejęła inicjatywę. Gospodarze zagrażali bramce Bartłomieja Danowskiego jedynie ze stałych fragmentów gry. Wisła miała kilka sytuacji na zdobycie bramki, ale brakowało wykonczenia akcji. W 30. minucie bramkarza Kasztelana próbował zaskoczyć Rafał Grzelak. Oddał potężny strzał z dystansu, ale futbolówka minęła prawy słupek bramki sierpczan. W 35. minucie gospodarze mogli prowadzić, ale napastnik Kasztelana trafił w poprzeczkę. Do przerwy był bezbramkowy remis.

W drugiej odsłonie Wisła starała się zdobyć gola. Na nieszczęście płocczan Rafal Grzelak faulowal zawonika Kasztelana, sędzia odgwizdał rzut wolny. Gospodarze wykonali go perfekcyjnie, a dorzucona piłka odbiła się od kolana napastnika Kasztelana i wpadła do bramki. Bartłomiej Danowski był bezradny i od 59. minuty Wisła przegrywała w Sierpcu. Chwilę później doskonałą okazję zmarnował Łukasz Synowicz. W sytuacji sam na sam z brakarzem przeniósł jednak piłkę nad poprzeczką.
Płocczanie wyrównali w 78. minucie. Po fatalnym błedzie obrony i bramkarza gospodarzy Jakub Kustra dopadł do piłki i wpakował ją do siatki. Wisła za wszelką cenę chciała wywieźć z Sierpca trzy punkty, ale mimo licznych sytuacji spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Wisła II: Danowski-Zawalich, Ragaman, Bieńkowski, Grzelak ( Domeradzki 70.), Kustra, Trepka, Adamczyk, Dylewski, Szabat ( Synowicz 46.)

Wyraź swoją opinię na ten temat! Skomentuj!
Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz!