Gryf Wejherowo - Wisła Płock: "Nafciarze" wciąż niepokonani

Gryf Wejherowo - Wisła Płock 1:2
Gryf Wejherowo - Wisła Płock 1:2 materiały prasowe
Sparing Gryf Wejherowo - Wisła Płock zakończył się wygraną podopiecznych Marcina Kaczmarka 2:1. "Nafciarze" wciąż są niepokonani podczas przygotowań do rundy wiosennej.

Spotkanie Gryf Wejherowo - Wisła Płock rozegrane zostało w bardzo trudnych warunkach. Początkowo gra była bardzo wyrównana, zawodnicy z Wejherowa byli równorzędnych przeciwnikiem dla Wisły. Później płocczanie zaczęli zyskiwać przewagę, zdobyli nawet trzy gole, ale za każdym razem arbitrzy odgwizdywali spalonego. W 40. minucie wreszcie było 1:0. Krzysztof Janus oddał strzał na bramkę Gryfa, obrońcy wybili piłkę tak niefortunnie, że ta trafiła do Jacka Góralskiego. "Góral" przymierzył, uderzył i trafił.

W przerwie meczu Gryf Wejherowo - Wisła Płock obydwaj szkoleniowcy dokonali wielu zmian. W drugiej części meczu zdecydowaną przewagę zyskała... pogoda. Akcjami często rządził przypadek i ciężko było o ładną i skuteczną grę. W 76. minucie dobrze rozegrali piłkę Piotr Wlazło z Łukaszem Kacprzyckim i testowany przez Wisłę zawodnik Lechii Gdańsk podwyższył prowadzenie. Na pięć minut przed końcem spotkania gola dla Gryfa zdobył Krzysztof Rzepa.

Gryf Wejherowo - Wisła Płock 1:2 (0:1)
0:1 Jacek Góralski 40.
0:2 Łukasz Kacprzycki 76.
1:2 Krzysztof Rzepa 85.
Gryf: Wiesław Ferra - Sebastian Kowalski, Przemysław Kostuch, Michał Skwiercz, Maciej Osłowski - Piotr Kołc, Mateusz Dąbrowski, Maciej Stefanowicz, Łukasz Pietroń, Michał Twardowski - Rafał Siemaszko.
Po przerwie weszli: Maciej Szlaga, Paweł Brzuzy, Adrian Kochanek, Błażej Miszka, Jarosław Feliksiak, Marcin Dettlaff, Jacek Kusiak, Łukasz Krzemiński i Krzysztof Rzepa.
Wisła: Seweryn Kiełpin (46. Daniel Szczepankiewicz) - Fabian Hiszpański (46. Cezary Stefańczyk), Marko Radić (46. Grzegorz Wawrzyński), Paweł Magdoń (46. Bartłomiej Sielewski), Dawid Abramowicz (46. Kamil Hempel) - Krzysztof Janus (46. Łukasz Kacprzycki), Jacek Góralski (46. Piotr Wlazło), Filip Burkhardt (46. Damian Dombrowski), Albert Taar (46. Janusz Dziedzic), Tomasz Grudzień (46. Paweł Kaczmarek) - Marcin Krzywicki (46. Łukasz Sekulski)