Niepasteryzowani - Skarpa: klasyczny mecz dwóch połówek

Niepasteryzowani - Skarpa 6:9
Niepasteryzowani - Skarpa 6:9 archiwum Niepasteryzowanych
Po dobrym meczu przeciwko drużynie Thunder, Niepasteryzowani dobrze rozpoczęli czwartkową potyczkę ze Skarpą. Okazało się jednak, że były to dobre złego początki. Pierwsza połowa nie zapowiadała tego co się wydarzy podczas drugiej.

Niepasteryzowani opanowali środek pola, gra była płynna i energiczna. Szybko pierwszą bramkę strzelił Białecki po pięknej indywidualnej akcji. Goście nie namyślali się długo i po niepotrzebnych błędach Niepasteryzowanych doprowadzili do remisu. Ten wynik utrzymywał się ponad 20 minut. Konsekwencja w grze sprawiła, iż gospodarze powiększyli przewagę, wygrywając pierwszą połowę 4:1.

Podczas przerwy trener uczulał, jak ważne będą pierwsze minuty, przypominał że druga połowa nie należy do najmocniejszych w wykonaniu „Piwoszy”. Tak było i tym razem. Wyraźne braki kondycyjne sprawiły, iż gra w drugiej połowy w niczym nie przypominała ładu z początku meczu. Goście doprowadzili do remisu, a potem systematycznie zwiększali przewagę. Niepasteryzowanym udało doprowadzić się do kontaktu bramkowego, ale na nic więcej nie mogli tego dnia sobie pozwolić. Po meczu wszyscy odczuwali ogromny niedosyt, a trener zarządził treningi kondycyjne

Niepasteryzowani Płock – Skarpa 6:9 (4:1)
Bramki: Wieczorek x2, Jankowski x2, Budzich, Białecki

Kolejnym przeciwnikiem będzie w poniedziałek zespół TGZ Skarpa.