Kolejarz Stróże - Wisła Płock: passa meczów bez porażki przerwana

Wisła Płock dość pechowo przegrała w Stróżach z Kolejarzem
Wisła Płock dość pechowo przegrała w Stróżach z Kolejarzem KOW / Polskapresse
Mecz Kolejarz Stróże - Wisła Płock zakończył passę 24 spotkań płocczan bez porażki. Wynik 2:0 dla gospodarzy nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania, podczas którego "nafciarze" byli stroną dominującą.

Od samego początku meczu Kolejarz Stróże - Wisła Płock to podopieczni Marcina Kaczmarka rzucili się do ataku. Po kilku minutach mogło być 2:0 dla Wisły, ale zabrakło szczęścia przy wykończeniu akcji. Gospodarze swój pierwszy strzał oddali dopiero w 34. minucie. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale gole dla płocczan zdawały się być tylko kwestią czasu.

Druga odsłona meczu Kolejarz Stróże - Wisła Płock to ponownie zdecydowane ataki przyjezdnych. Nadeszła jednak 76. minuta, która odwróciła zupełnie losy spotkania. Kolejarz miał rzut wolny. Na bezpośredni strzał zdecydował się Wojciech Trochim i ku zaskoczeniu wszystkich było 1:0 dla gospodarzy. Gdy mecz zbliżał się już do końca, na strzał z 16 metrów zdecydował się Janusz Wolański. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki strzeżonej przez Daniela Szczepankiewicza.

Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2:0 (0:0)
1:0 Wojciech Trochim (76.)
2:0 Janusz Wolański (89.)
Kolejarz: 22. Łukasz Radliński - 15. Michał Gryźlak, 5. Dawid Szufryn, 19. Wojciech Trochim, 13. Witold Cichy - 8. Piotr Rocki (52. 4. Marcin Majchrzak), 11. Łukasz Bocian (66. 7. Marcin Stefanik), 23. Cheikh Niane, 27. Janusz Wolański, 10. Krzysztof Markowski – 6. Michał Bajdur (14. Patryk Szymański).

Wisła: 21. Daniel Szczepankiewicz - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 17. Arkadiusz Mysona (46. - 7. Krzysztof Janus, 4. Jacek Góralski, 25. Filip Burkhardt, 10. Janusz Dziedzic (72. 32. Bartłomiej Grzelak), 8. Paweł Kaczmarek - 11. Marcin Krzywicki (62. 9. Łukasz Sekulski)

Żółte kartki: Szufryn - Burkhardt, Nadolski
Sędziował: Michał Zając (Sosnowiec)
Widzów: ok. 400