Wisła Płock - Okocimski Brzesko: zwycięstwo w ostatnim meczu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wisła Płock - Okocimski Brzesko 1:0
Wisła Płock - Okocimski Brzesko 1:0 fot. Emil Grochowski
Mecz Wisła Płock - Okocimski Brzesko był ostatnim spotkaniem ligowym na stadionie imienia Kazimierza Górskiego. "Nafciarze" wygrali 1:0 i udanie pożegnali się z własną publicznością.

Od początku mecz Wisła Płock - Okocimski Brzesko toczył się pod dyktando gospodarzy. Podopieczni Marcina Kaczmarka atakowali i nie pozwalali rywalom zbytnio zbliżyć się do własnej bramki. Gola udało się zdobyć w 34. minucie. Jacek Góralski zagrał głową do Marcina Krzywickiego, a ten mocnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Właściwie do końca meczu obraz gry nie uległ zmianie. Stroną przeważającą byli gospodarze, a zawodnicy z Brzeska nie potrafili poważanie zagrozić bramce Seweryna Kiełpina. W 50. minucie mogło być 2:0 dla Wisły. Gola zdobył Krzywicki, ale sędzia odgwizdał spalonego. Mimo jeszcze kilku okazji wynik nie uległ zmianie i w ostatnim meczu 2013 roku na własnym obiekcie Wisła zainkasowała trzy punkty.

Wisła Płock - Okocimski KS Brzesko 1:0 (1:0)
1:0 Marcin Krzywicki 34.( asysta Jacek Góralski)
Wisła: 87. Seweryn Kiełpin – 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 5. Bartłomiej Sielewski, 16. Fabian Hiszpański – 4. Jacek Góralski, 25. Filip Burkhardt (87. 24. Łukasz Nadolski) – 8. Paweł Kaczmarek, 10. Janusz Dziedzic (73. 18. Piotr Wlazło), 7. Krzysztof Janus – 11. Marcin Krzywicki (90. 13. Tomasz Grudzień).
Okocimski: 30. Marek Pączek - 22. Konrad Wieczorek, 23. Radosław Jacek, 21. Arkadiusz Ryś, 6. Bartosz Sobotka (62. 11. Wojciech Wojcieszyński) - 8. Piotr Darmochwał (77. 32. Sani Abubakar), 7. Konrad Cebula, 91. Michał Nawrot, 16. Mateusz Niechiał, 10. Damian Buras (64. 11. Wojciech Wojcieszyński) - 82. Michał Szewczyk.
Sędzia: Rafał Rokosz (Katowice)
Żółte kartki: Burkhardt, Hiszpański, Kiełpin, Góralski - Cebula
Widzów: 1.300