Zamiast ligowego meczu była wewnętrzna gierka

Zamiast ligowego meczu Wisły Płock ze Zniczem Pruszków w sobotę odbył się sparing z Młodą Wisłą. Ostatecznie "niebiescy” okazali się minimalnie lepsi od „białych”.

W meczu nie mogli wystąpić wracający do zdrowia Filip Burkhardt, Seweryn Kiełpin, Paweł Magdoń i Arkadiusz Mysona.

Najpierw prowadzenie „niebieskim” dał Łukasz Sekulski, 10 minut później wyrównał Adrian Bieńkowski. W 83. minucie zwycięskiego gola z rzutu karnego zdobył Janusz Dziedzic.

Biali - Niebiescy 1:2 (1:1)
0:1 Łukasz Sekulski 25. (asysta Janusz Dziedzic)
1:1 Adrian Bieńkowski 35. (rzut wolny z 25 m.)
1:2 Janusz Dziedzic 83. (rzut karny za faul Piotra Stępniaka na Marcinie Krzywickim)